Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

$ifre Deği$tirimi Aktif..

Leplicantt

Öne çıkan mesajlar

ArkadaşLar Az önce Siteye Login oLdum.$ifremi Deği$tiricektimm.Login oLur olmaz Mail istedi.Charımın Mailini Yazdım.$ifreniz Mailinize Gönderildi Gibi Bi$ey Yazdı.Ama Mailime $ifrem Gelmedi.Cafedeki Arkada$LArım Yaptı.OnLarınki Direk GeLdi.Şifreniz Mailinize SADFG2345GDASD faLan gibi Karşık Bişey oLarak Geliyor.Sonra o GeLen $ifreyLe Siteye Login oLun Ve Direk Şifrenizi Deği$tirebiLirsiniz Sizi AydıNLattıysam Sevindim..

Benim Charım NoLcak 62 Priestim :([signature][hline]KadınLar SoyunurKen; ErkekLerde DüşünürKen GüzeLdir..
Sosyal ağlarda paylaş

ŞU AN SITEDE BENCE HERHANGI Bİ
Şİ YAPMAYIN BENBIM CAR GIBI CARINIZ GIDEBILIR
YADA ILK ONCE DANDIK ACC VARSA ONU DENEYIN ONDAN SONRA YAPIN NE OLUR NE OLMAZ[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

psw sini deiştirebilen varmı?[signature][hline]
Boni Chita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka ya ben benim charla hiç KC falan almadım ki ShadowFax ile almıstım sadece[signature][hline]
Boni Chita xD
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

ben forgot pass dan denedim ordaki secenek changepas olarak deişmiş ama işlem yapmıyor..siteyede login olmuyo ama oyuna giriyor ,siteye id pas yazdıgımda oto anasayfaya yönlendirio

anlamadım valla bi garip olmuş[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk sorulan maile yanlış mail yazdım daha sonra unuttum seçeneği ile girdim ordanda dorusunu giriyorum tutmuyor diyor canım sıkıldı iyice nasıl düzeltcem?[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk sozu dınlemıyosunuzkıı dınleyın bıraz
gıder tabı
gelır klana başkanı degılsenız korkmayın gerı gelırr ıllakı ama klana başkanı ısenız 7 gun ıcınde oyuna tekrar gıremessenız ban yersınız[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

JUNK MAILE BAKIN ORDA O MAİL[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben kendi charıma pw reset yaptım gmail kullandığım için geldi şifremide sağlıklı bi şekilde değiştim ama diğer accountumun maili hotmail ona reset attım ama ona mail gelmedi...[signature][hline]Lvl: 66
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 01 Aralık 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
walla ben kendi charıma pw reset yaptım gmail kullandığım için geldi şifremide sağlıklı bi şekilde değiştim ama diğer accountumun maili hotmail ona reset attım ama ona mail gelmedi...

benimkide Gmail den geldi şifre fakat gene invailed Psw dior o nasıl bişiy :S[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya benimde mail adresinle eşleşmedi dio ben o maille aldım o charı!
eğer charım gelmezse bu web sitelerinin şikayet edildiği bi yer varmış oraya şikayet edicem ben o chara her ay premium alıyorum....[signature][hline]nick: ::WackY::
nation: Karus
Lvl: 61 Priest
Clan: Djinn
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...