Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

FB'de ruh göremiyorum o GS'yi tekrar büyük bir hırsla yenecek ruh yok...hedef Avrupa'ydı o da kaçtı şimdi karşılarında kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Galatasaray var...Kafa olarak FB bu maça asla hazır olamayacağı için Alex,Anelka bireysel bişeyler yapamazsa GS için kolay bir galibiyet olur..Fark beklenemez tabiki şu durumda ama :)[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Gs maçı çok farklı olucak. Herzman öyle olmuştur. Milan maçı unutulur ve gs a odaklanılır.. Umarım galibiyetle döneriz..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoruK, 23 Kasım 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
alex iyileşmesse berabere kalır veya yeniliriz, aleks iyileşirse kesin yeneriz, aurelio da kötü gününde olursa yine fark olur

çok ciddiim
[Bu mesaj DoruK tarafından 23 Kasım 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]

aleks ne zaman büyük maçlarda iyi oynadı da o oynarsa kesin yeneriz diyebiliyorsun.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

tabi tabi...milan feneri schevsenkoyla,vieriyle,seedorfla vs. yendi necatiyle,hakan şükürle olmaz bu işler :)

şevşenkoyuda yannış yazdım galba :P[signature][hline]ShuFuccK, 13 Kasım 2005 13:10 tarihinde demiş ki:
ztn her birine 1000 er dolar verebilen bi erkekse mali durumu iyi demektir.büyük memeliyi seçmesi gayet doğal bence.çok parası olan bi adam paralarını kızın memelerinin arasını saklayabilir.gayet doğru bi seçim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...