Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

5-1 etki yarattı aslında GS cephesinde, nasıl FB'li fanatikler 6S diyosa GS'li fanatiklerde F5 diyolar kendi forumlarında.

Genel kamuoyunda yeterince etki yaratmamasının sebebi de bence Kupa'nın hemen ardından FB'nin şampiyonluğu kazanmış olması, haliyle GS'liler 5, 5, 5 diye göğsünü gere gere gezemedi hatta futbol muhabbetini kestiler. Çünkü her 5 dediklerinde karşılarına 100. yılda şampyion olmuş ezeli rakip portresini koydular.

6-0 olayında ise ligin daha başları sayılırdı konuşacak çok zaman vardı. Eğer o da sezonun sonlarına doğru olsaydı eminim bu kadar büyümezdi.

Çocuk gibi her olayda her maçta 6-0 konusunun açılması hem takımda stress yaratıyor, hem de taraftar olarak vizyonumuuzun istanbul il sınırlarıyla sınırlı olduğunu gösteriyor.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 22 Kasım 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
Nedense 5-1 6-0 kadar yankı yaratmadı.

Biz abartmadık olayı çünkü. Ama Fenerliler her çıkmazda akıllarına 6-0'dan başka birşey getiremiyor.
Arkasından biri 7-0 diyor. Sonra başlıyor UEFA, Süper kupa muhabbeti. Ondan sonra biz onu bunu aldık siz şunu bunu aç bıraktınız. Uzayıp gidiyo gereksiz karsılastırmalar.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

o deil de ilginç olan o sezonun önceki sezonu da milan inter i 6-0 yenmişti. manchester arsenal (derbi olmasa da) yine öyle farklı bitmişti 5-1 mi ne o sezon yine. o ara denk gelmişti hep büyük maçlarda farklı skorlar yanlış hatırlamıyorsam.[signature][hline]you must believe in spring..
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray kazanır fenerbahce de milan hezimetinden sonra ikinci şoku yaşar ve ligin alt sıralarına doğru düşüşe geçer . eğer tam tersi olur fb gs yi yenerse açık ara şampiyon olur .[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$
Sosyal ağlarda paylaş

Gelecekte yaşayacağın başarıya göre değişir büyüklüğü. Kaç senedir transferdi şuydu buydu para yatırıyosunuz ama avrupa'da hala sıfırsınız.
Ne zaman ki UEFA kupasını kaldırdınız GS'nin başarısına ulaştınız derim. Olay gelecek/geçmiş olayı değil. Başarı ve başarısızlık olayı.
Her dakika zaman geçiyo zaten durduramazsın. Eninde sonunda senin yaşadığın başarının üzerinden de 5 sene geçicek.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

eger fenerbahce milanı yene yada berabere kalırsa bu macı kesin kaybeder.olası sonuclar 1-0 2-0

ama fener milana yenilirse feneri bu macta daha sanslı gorurum.olası sonuclar 1-2 0-1

mac sonunda 3 puanı fener alırsa sampiyonluk yolunda atılmıs dev bir adım olur.
ama tersi olurda gs kazanırsa sampiyonluk yarısı daha da kızısır.[signature][hline]39
Sosyal ağlarda paylaş

her şekilde feneri yeneriz diyorum.galatasaray kümede olsaydı da yine yenerdik.ha diyelim fener kümede şükrü saraçoğluna gittik..fener alır..derbinin havası farklı oluyo.

fakat real madrid-barça olayı da gözümü korkuttu..o maçta da her şekil madrid alır diyordum 3 yedi[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...