Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

hadi hoca bitir artık[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bitmedimi hala[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

çok normal çoook...bu takım futbolu bilmio.ciddi diyorum 2.lig takımı gibi oynadı galatasaray.fenerde hiçbişi yapmadı o ayrı.maçın hakkı beraberlikti.0-0 direk.ama oluyo işte.neyse fener şampiyon artık.dua edelim de 2 kalalım biz[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

uh lelelele uh lelelele uh lelelel fenerbahçe...

sarı lacivert şampiyon fener sarı lacivert şampiyon fener..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahah sami yeni de gorduk arkadaşlar burda atıp tutan herkesi tekrar buraya bekliyorum 5-0 gs gs nin alması kesin cehennemde goruscez vs vs bekliyorum hepinizi yorumlar pls huahdsf[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

cehennem zebanılerı anca fenerle karşılaştıgında böle süt dökmüş kediye dönüyorsunuz yavrucaklar daha cok calısmanız lazım hadı cehhenemınıze yenı av arayın[signature][hline]Burning Legion
LVL 60 Night Elf Rogue
Tomcats , Whissinn
hayatımın ; gerçek öykülerine ayrılan bir filmin sountrackindeyim bir yazarmıyım yoksa tek şiirlik şairmi..
Sosyal ağlarda paylaş

SÖYLE CİMBOM SOYLE SOYLE NE OLDU[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 27 Kasım 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan taraftar istiyoruz!

ahahah[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 27 Kasım 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
izlemedim macı ama sadece anelka 3 tane karsı karsıya kacırmıs nasıl macın hakkı beraberlık oluo?

izlemedim diyip nası bööle bi yorumda bulunuosun sussana bi ya fanatik olma iki dakka aldınız maçı işte çok konuşma[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...