Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

cintonik sen herşeyi maça endekslemişsin abi
yani bi sürü fenerli var,niye sen dikkat çekiyosun
adam gitmiş eski maç hakkında yorum yapmış kalkmış demişsin "yarın ki maçtan sonra da böyle konuşabilicekmisin"
yarınki maçın skoru eski bi maç hakkındaki yorumumu değiştiricek
bikaç post yukarda jacabo yazmış,alıntı yapmaya kasamadım şimdi ama harbi doğru yazmış adam...[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye
Sosyal ağlarda paylaş

mümkünse "ezdik, adam ettik, jnms" türü ifadelerin dozunu azaltalım maç saatine kadar, özel mesajdan "benim suçum neydi, o niye duruyo ben ceza alıyorum" diyenlere cevap vermeye üşeniyorum da[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

yine kalp krizi geçirmeyi bekliyorum nedensede derbilerede bi galatasaraylı olarak top fenere gelince tırsıyom atak yaparkende heyecenda yerimde duramıyorum isterse mac 0-0 bitsin.
herşeyden önce bişeyi farketmenizi istiyorum hem galatasaraylı hem fenerbahçeli olarak,sizler ne şanslınızki böle büyük bi derbide taraf olma şerefine nail oluyorsunuz
19 yaşındayım çok olgun konuştum :D[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır

[Bu mesaj holigun_tr tarafından 27 Kasım 2005 09:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

4-1 fenerbahçe alacak gibi bi tahminde bulunmak istiyorum[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

galatasarayın maçı kazanmasının sırrını açıkıyorum ;

gerets bu adamı 6 pasa yakın bi yere direk vaziyetine diksin kafasına çarpıp ters yere gitçeği yerde kaleye falan gidebilir

bıngıldağına yada bıngıldak vaziyetine kullandığı her hangi bir uzuvuna çarpıp gol olabilir.

galatasarayın maçı kazanması dileğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ile Fenerbahçe, bugün yapacakları Turkcell Süper Ligi maçıyla birlikte, tarihlerinde 351. kez karşı karşıya gelecek.
17 Ocak 1909 tarihinde, şimdiki Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bulunduğu ''Papaz'ın Çayırı'' olarak adlandırılan yerde yapılan ve Galatasaray'ın 2-0 kazandığı özel maçla başlayan 96 yıllık ezeli rekabette, galibiyetlerde Fenerbahçe'nin üstünlüğü göze çarpıyor.
Sarı-lacivertliler, geride kalan 350 maçtan 129'unu kazanırken, sarı-kırmızılı ekip bu süre içinde 113 kez galip geldi. Ezeli rakipler 108 maçta da eşitliği bozamadı.
''Sarı Kanaryalar''ın attığı toplam 487 gole, ''Cim Bom'' 452 golle karşılık verdi.
Ezeli rakipler, 48. yılını geçiren Birinci Futbol Ligi'nde şimdiye dek 94 kez karşı karşıya geldi.
Genel toplamdaki üstünlüğünü lig maçlarına da yansıtan Fenerbahçe, ezeli rakibine galibiyet sayısında 35-28 üstünlük kurdu. Ligdeki 31 maç da berabere sonuçlandı.
Lig maçlarında sarı-lacivertlilerin attığı 117 gole, sarı-kırmızılılar 97 golle karşılık verebildi.

haydi fenerbahçeme başarılar..:)
[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.

[Bu mesaj Loli-pop tarafından 27 Kasım 2005 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gs gecen haftalarda oynadıgı gibi oynasa cok buyuk fark atar fb ama boyle olmayacagı da bi gercek..gs olum kalım macı gibi oynayacak deli gibi kosacak vs vs..ama fb yenilse bile sole bi tesellim var:

lig de rakibimiz gs ya :) hadi bu macı kazandılar 1-2 hafta OOooo biz kralız fb i de yendik lideriz 3hu3hu havaları estirirken gidip ..spor a la berabere kalacaklar yenilecekler havaları sonecek..gs in oynadı futbol la 17 kusur mac liderligi surduremezler..fb 3 puan dusuk girse bile lig in son bi kac haftasına yine fb ile kadıkoy de mac oynayacak gs.. ve kadıkoy de gs yenme sansı fb nin ali sami yen de yenme sansından cok daha az..

daum yine aptal derbi taktigini uygulamazsa su takıma dogru duzgun bi atak taktigi yaptırırsa (fb nin en guclu oldugu yeri forvet tarafı) cok rahat mac kazanabiliriz..onemli olan gs deli gibi saldırırken fb kontra atak yapabilecek mi? daum yok ben sırf defans oynatacam takımı derse 90 dk macta elbet gs gol atar..bjk nin beceriksiz adamları bile fb okadar defans yapınca gol attı..2 yıldır bunu yapıyo ama fb (daum yuzunden) bu macta ole olur diye dusunuyorum..bjk macındaki gibi anelka alex falan cosup 10 kisiye calım attıktan sonra kendileri gol atıp butun mac boyunca gs gol atamazsa yeneriz :)

daha bu isin hakem tarafı da var tabi gs taraftarları bu sene ilk defa dogru duzgun maca gittikleri icin bu sansı degerlendirmek isteyeceklerdir :) üveee hübelee diye bagırırken her poziyona.. hakemler rahat rahat karar verebilecekler mi bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...