Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dj Tiesto

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

tiesto'nun şarkıları ağızlara sakız olamaz.
şey olabilir. herkes tiesto'da tiesto diyince gıcık kapmış olabilirsin.dogaldır.aynen bende öyleydim.
gerçekten iyi müzik yapıyor adam.dinlemediğim tarz dinlemediğim sanatçı kalmadı ama ne bileyim yaş olmuş 22 belki gelip geçici birşeydir ama şu sıralar hastasıyım.[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

Muslumcu olmaktan iyidir, hem dinlerken uzulmuyorsun : )[signature][hline]Fuck you and this whole city and everyone in it. No, no, no. Get a fucking job! Fuck the Sikhs and Pakistanis, bombing down the avenues in decrepit cabs, curry steaming outta their pores, stinking up my day. Terrorists in fucking training. Slow the fuck down!...one of those operations to elongate your penis... Fuck the Chelsea boys with their waxed chests and pumped-up biceps. Going down on each other in my parks and on my piers, jiggling their dicks on my channel 35!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende grindcore cu adamdım bi zamanlar. Deaht rulz derdim. Değiştik ya. =) Tiesto cidden kaliteli müzik yapıyor. insomnia yı coverlamış. Sonlarında mixer la giriyo falan. :-p[signature][hline]Count to Six and Die
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6.

CaNNiBaL_CoRpSe
Her insan fenerbahçeli doğar. Ama arada bozulmalar olabilir.
Bir ülkede hayat ne kadar pahalıysa namus o kadar ucuzdur.

Sosyal ağlarda paylaş

yuh lan naaaptınız. öyle bi türe baglı kalan biri diilim (ki kalırsam 70 lerden bi kesit isterim) ama tiesto fln çok bayıyo beni. yani dıdıdıdıdıdı bi yere kadar bana göre fazla elektronik. carl coxa da uyuzumdur o mevzularda. carl amcanın amphetamine i var onu dinlerim sadece ama anlamadıgım bi nedenden dolayı bayıyolar. trance fln dinlerim yani o türe karşı olan bi önyargı diil.

hem ne demişler

techno , trance , bunlar trends.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

In Concert lerin alayını bi gecede izledim oturup hiç üşenmeden nası ayrı bi zevk aldım sonra tik başladı boynumda paso bi saga bi sola sallamaya basladım hafif tempoda hala arada bir dokunduruyo :D[signature][hline][b]YOK ULAN KIMSE YOK İŞTE YOK . NİYE YOK NİYE BENİ ANLAYAN BİRİ NİYE ÇIKMADI Kİ KARŞIMA DOYA DOYA YAŞİYİM ŞU ANASINI SATTIMININ HAYATINI GEÇMİYO LAN TEK BAŞINA GEÇMİYO İŞTE BU YAŞIMDA SOGUDUM LAN HAYATTAN HELAL OLSUN HERKEZE BE.
Sosyal ağlarda paylaş

3 te galiba herif otomatige takıyo geziyo ya sahneyi ona bayılıyorum koparıyo milleti falan[signature][hline][b]YOK ULAN KIMSE YOK İŞTE YOK . NİYE YOK NİYE BENİ ANLAYAN BİRİ NİYE ÇIKMADI Kİ KARŞIMA DOYA DOYA YAŞİYİM ŞU ANASINI SATTIMININ HAYATINI GEÇMİYO LAN TEK BAŞINA GEÇMİYO İŞTE BU YAŞIMDA SOGUDUM LAN HAYATTAN HELAL OLSUN HERKEZE BE.
Sosyal ağlarda paylaş

hala traffic diyenler varya yuh artık.
kusura bakmayın ama dj tiesto diyince traffic diyip bildiğini söyleyen adamlar hiç bişey bilmiyolar.Sadece ben biliyorum diyip geçmek için bi vizite gibi goruyorum bunu.
kımse sorsan traffic diyo artık yuh ya başka parça biliyon mu diyom hayır diyo
resmen özentilik olmuş bu laf.[signature][hline]Night Elf - Druid lvl xxx
(gelen tepkiler üzerine lvl ım saklı heheheh ( Kulak )

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

olmadıgını bizde biliyoruz o zaten Mix tir. Tiesto mix te özeldir haa öle dicey akmağn akmağn diildir[signature][hline][b]YOK ULAN KIMSE YOK İŞTE YOK . NİYE YOK NİYE BENİ ANLAYAN BİRİ NİYE ÇIKMADI Kİ KARŞIMA DOYA DOYA YAŞİYİM ŞU ANASINI SATTIMININ HAYATINI GEÇMİYO LAN TEK BAŞINA GEÇMİYO İŞTE BU YAŞIMDA SOGUDUM LAN HAYATTAN HELAL OLSUN HERKEZE BE.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
richandpich, 10 Kasım 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
in concert 2 tane var baba yaa sizi yemisler.

yemisler ? 3 tane sini izledim 4. yarıda kaldı inmedi ares ten preview dende izledim hepsi farklı seni yemişler.[signature][hline][b]kader vurdu bu yaşta silleyi ; neyleyim ben değer bilmeyeni.
istesem de yapamam ne senle nede sensiz ; felek biçare bırakmış bitmiş artık herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
richandpich, 10 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
said:
Fistan, 10 Kasım 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
bide şunu dinleyin bakalım;

DJ Tiesto - Young Parisians - U Write The Rules

baba yaa o tiestonun sarkisi degil ki

genç parislilerin sarkisi.

DJ Tiesto
Albüm : Nyana
CD 2
5. Şarkı

Müzik şirketi yanlışlıkla koymuşsa bilemem.[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım 4 adet bölüm war 2003 ün sonu ve 2004 te düzenlenenler war 2 kere sanırım oldu biri hollandada diğeri new york ta onu 2 4 e bölmüşler kapiş ?![signature][hline][b]kader vurdu bu yaşta silleyi ; neyleyim ben değer bilmeyeni.
istesem de yapamam ne senle nede sensiz ; felek biçare bırakmış bitmiş artık herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 10 Kasım 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
arkadaşım 4 adet bölüm war 2003 ün sonu ve 2004 te düzenlenenler war 2 kere sanırım oldu biri hollandada diğeri new york ta onu 2 4 e bölmüşler kapiş ?!

kanka tamam yaa oyle olsun seni mi kiricaz.

adagio for stringsle girdigi 2003
forever todayle girdigi 2004

baska yok! ama avrupa amerika dvd versiyonlari farkli, neyse gonlunce olsun hersey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...