Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emule'um sapıttı indak!

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

herşey hergeceki gibi o gece de bilgisayarımı ev emule'umu açık bırakıp yatmamla başladı... 4 tane oyun vardı indirdiğim... Civilization4 (1.31gb), NFS: Most Wanted (3.44gb), Quake 4 (2.30gb), The Movies (1.80gb).bi tane de mp3... İlginç bi şekilde uykusuz geçen gecenin ardından bir sürprizle karşılaşmayı beklemeliydim... Nitekim karşılaştım da. Sabah gidip downloadlar ne halde acaba diye gidip baktığımda WinXp'nin açılış ekranıyla karşılaştım. Tam kahretsin salak makina restart atmış diye homurdanarak emule'u tekrar açtığımda bütün büyük downloadlar yok olduğunu, sadece gerzek mp3'ün orada durduğunu acıyla farkettim. Homurdanmalarımın artmasıyla birlikte gittim temp kalsörüne baktım emule'un. 4 downloadım da oradaydı. ama nedense emule onları göremiyordu. Sinirle açtım Pati'yi ve bu gördüklerinizi yazdım... Acaba problem ne olabilirdi?[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

osırada adresleme yapıyor. dosyaya kimin sahipş olduğunu belirliyor. sonra parça parça indirmeye başlayacak. o yüzden bi süre beklemen gerek.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Sosyal ağlarda paylaş

çift mesaj pardon[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya

[Bu mesaj MrLevie tarafından 29 Kasım 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya met file recover denen bi hede var bi türlü beceremedim olayı. program problem bulamıyo.

toplam 3gb'ım uçtu be. 3gb!!! bi çaresi olmalı!!![signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya

[Bu mesaj MrLevie tarafından 29 Kasım 2005 18:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında i-mûl diye okumak lazım ama ben emüle diye okuyorum :-) Geri getirmenin yolu yok o dosyayı, yazın full downloaddaydı bilgisayar ve bayramoğlu gibi bi yerde elektrikler baya gidip geldiği için şimdiye kadar rahat 10gb dosyam çöpe gitti[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Benim gibisini google bile bulamaz
Sosyal ağlarda paylaş

bakın emule un helpinden böyle bişey çıktı

My downloads have vanished from the list
This may happen after a bad crash or updating to a new version.

• A downloads.txt file is created in the eMule directory. It contains each file in the dowloads list as eD2k with its associated .part file. You can either redownload the file by using the link or try to reestablish the broken link between .part and .part.met with tools like MetMedic or DonkeyDoctor.
• Check if the correct path to the temporary folder is entered in Preferences -> Directories
• Replace the .part.met files in the temporary folder with their .part.met.BAK backups.
• Check out the chapter Troubleshooting in the Help.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...