Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NEWYORK TİMES

ozkancab

Öne çıkan mesajlar

şurdan vardım. 6.5 billion da milyon da yanlıs. bu oyunu toplasan 1000 insan oynuodur. çarların toplam sayısı falan hikaye bi kişinin 20 tane çarı oluyor.

ayrıca NEW YORK TİMES die başlık açıp link vermemek dfaha buyuk kolpa. bırakın bu işleri ko nun kendisi kolpa[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 20+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 29 Kasım 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
şurdan vardım. 6.5 billion da milyon da yanlıs. bu oyunu toplasan 1000 insan oynuodur. çarların toplam sayısı falan hikaye bi kişinin 20 tane çarı oluyor.

ayrıca NEW YORK TİMES die başlık açıp link vermemek dfaha buyuk kolpa. bırakın bu işleri ko nun kendisi kolpa

arkadaşım dışarıdan bakıpda kolpa demeyi bırakıp konunun özüne inmeye çalışsan birşeyleri kendi kafanda sorgulamaya başlamıştın çoktan
Sosyal ağlarda paylaş

yok link mink uslubunu düzelt bu kadar çok insanın oynadığını ve müftela olduğunu bilmek içinde illaki newyorktimesin haber yapmasi gerekmiyor etraflica düşünsen sen de bunu anlabilirsin sen şimdi ne düşünüyorsun kimse burda hit olamk için yada post kasmak için kafasından haber uydurup topic açmas konunun bütünlüğünden sapip nelrri sorguladığına bak
Sosyal ağlarda paylaş

tabi vardır herkesin 5 er 10 ar karakteri ama yine de 10000x 10 da desek 100 bin eder ve asıl rakamın çok altında kalır bu tahmin

haberi okursanız eğer, aynı anda 40k üyeliğin oyunu oynadığı söyleniyor, bu küçümsenemeyecek bir rakam, tabi bu oyun yarın ücretli olursa ki olacak, o zaman bu rakamın kaçta kaçı kalır bilemiyorum :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 29 Kasım 2005 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun premium servisi disinda baska bir ücreti olacagini sanmiyorum cünkü oyuna baslayipta devam eden herkes premiumun bos bir sey olmadigini biliyor ve kendiliginden aliyor zaten bu ihtimali göz önünde bulundurarak her gün (yeni) oyuncularin oyuna baslmasi onlar icin bir avantaj oyun parali oldugu takdirde oyuna baslayacak oyuncularin sayisinda bir azalma muhakkak olacaktir...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

alakası olmadığı halde newyork times ibaresi komik olmuş hakkaten

premiumun içeriğini bilmiyorum ama sanırım Guild Wars'taki gibi tek seferlik bir ücret dediğinize göre, yine de aynı anda 40k oyuncu barındırabilecek sunucu işletmek ve bu sayının giderek de artmasını teşvik etmek pek öyle premium ücreti ile dönecek bir işe benzemiyor

şu alemde Dragon Court, Ogame falan bile paralı olabildiyse böyle bir oyunun bu kadarla kalacağını düşünmek bayağı bir iyimserlik olurdu, neyse ben tersini söylesem de herkesin istediği olsun tabi ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

o işin oltaya gelme kısmı zaten
yani alırsan + lar var almazsan onlar yok ama gerisi duruyo dedin mi parayı veren düdüğü çalar demekle aynı kapıya çıkar

çünkü o "+" lar olmadan neler olduğunun herkes farkında, öyle olmasa para verenler enayi olurdu zaten ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...