Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahahha

Gothic

Öne çıkan mesajlar

demekki fake açsam 3 tane mesaj atsam gothic sayesinde geldim diye bende kalp takıcam way be iyimiş[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bazen çok gülünce boğazım hırlıyo ve uyuyamıyom.
Gothic uyumamı engelledin bu gece ühühüü :([signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişey yapamdım al dinle müzigi açılırsın ahahahahahaaaahhhhahhaahh 10 saatir çalıyor bu müzik tam tamına 10 saat[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ruby, 14 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
bu ne lan :D iğrenç bisey ve asla oturup bunu saatlerce izlemem. ben bi kac saniye baktım kapadım. ok saçma :D

10 saattir oynuyor :)[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Sosyal ağlarda paylaş

Uhahaha ben de gece yatarkene açık bıraktım. Sabah dershaneye gitmemek için çırpındıktan sonra makine başına oturdum. Monitörü açınca karşılaştıım manzara moralimi yerine getirdi smdfklsşasddsffsd[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...