Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake 4 piyasada...

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

aa apaçi gelmiş :). hoşgeldin. dur bakayım geleyim de oraya geçip söylerim sana :p. bu arada general zorlukta şu yere elektrik veren şeyler gebermiyor ya sinir oldum, 60+ kursun, 10+ shotgun shell, nereye kadar yav cephane kalmadı.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 25 Ekim 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda fear oynamaktan pek vakit ayıramadım quake e ama sp yi sevdim... bir de bilmeyenler için quake 3'de meşhur bir harita vardır, uzayda geçen boing boing zıplarsın :)... Aynısını yapmışlar bu grafiklerle... ismi longest day :P...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse cok aır oldu sallayın...[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

Burada herkes kendi fikrini söylüyor nasılsa, benim fikrim ve oyunum sana aptalca gelir, senin fikrini okumaya tenezzül dahi etmem...
O yüzden bence sen fikrini söylemiş ol gene, karşılaştırma isteyen fikir edinsin ya da ne oynayabileceğini bilsin...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 22 Ekim 2005 03:35 tarihinde demiş ki:
Hiç beğenmedim oyunu. Oldukça basit ve gereksiz olmuş. Quake 3'ü yeniden yapmışlar işte. Yalan. Online Gaming olayı değişmişken eski bir şeyi tekrar yapmanın ne alemi var. Karşında Unreal gibi son derece gelşimiş bir oyun varken aynı şeyi yeniden yapmak ne kadar akıllıca?

Doom 3 forumunda da belirttiğim gibi Doom 3 motorundan nefret ediyorum. Piyasadaki en kötü motor diyebilirim çok rahatlıkla. Quake 3'ün grafikleri daha iyi diyebilirim o derece yani. Rezalet. Zaten sitelerde de ismine hürmeten 7.0 falan vermişler.

kızma hakkımı kullanıyorum!'!'!+^'!+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 22 Ekim 2005 03:35 tarihinde demiş ki:
Hiç beğenmedim oyunu. Oldukça basit ve gereksiz olmuş. Quake 3'ü yeniden yapmışlar işte. Yalan. Online Gaming olayı değişmişken eski bir şeyi tekrar yapmanın ne alemi var. Karşında Unreal gibi son derece gelşimiş bir oyun varken aynı şeyi yeniden yapmak ne kadar akıllıca?

Doom 3 forumunda da belirttiğim gibi Doom 3 motorundan nefret ediyorum. Piyasadaki en kötü motor diyebilirim çok rahatlıkla. Quake 3'ün grafikleri daha iyi diyebilirim o derece yani. Rezalet. Zaten sitelerde de ismine hürmeten 7.0 falan vermişler.

+1[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

2.3GHz Athlon XP, 1GB ram, 9800XT ile 800*600 medium'da "ehh işte" şeklinde oynuyorum sp'i, 640*480 low ve configde yaptığım bazi dandikleştirme çalışmalarıyla da mp oynuyorum. 320*240 ultra low olsa belki oynayabilirdin sen de :).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...