Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre Değişimi Sahtekarlığı (!)

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, dün moradon da ( duyduğuma göre ) M_U_R_T_A_Z_A nickli birisi "şifre değiştirmek istiyosanız [email protected] blah mail adresine Eski ve yeni şifrenizi içeren bir mail yazın."

şeklinde shout dan bağırıyormuş. Benim bu şahısla uzaktan yakından alakam yoktur, sakın ola ki Mail yazmayın.

Hiç bi şekilde item / para vermeyin...

Umarım kimse bunlardan birisini yapmamıştır... Dikkat edin.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce bi kere daha olmuştu, ben Murtaza' yım, hacklendim, para verin, item verin diyip millete bulaşmıştı birisi. Aman diyim, ne olur ne olmaz.

Sonra sorumlu tutmayın beni.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

hazır konu açılmışken sorayım ne zmn olacak bu sifre deişimi yaf yeter artıqın sifre deişmek istiorum premium olacamda oda zahmetli iş maile yeni sifre falan gelcekde falanda fıstıkda bu konu hakkında blakcwinds den bilgi alan vamrı ne zmn olcakmış sifre deişimi falan?[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

adam geldı lvl düşük bırısı abı lutfen sıfremı aldılar elıxırım ıron bowum raptorum gıttı dedı bende kaç aydır sendeydın dedım 8 dedı damagesıkaç dedım elıxır +8 ın ses yok abı boşver sımdı hadı su nu msn e ekle sıfrenı sende degıstır ben murtaza forumdan bana bı yardım et fılan :) komedı ya cocuk ADLADA NICKLI SAHIS GIBI YALANCI neyse BU ARADA ADLADANIN okudugu okul vs vsvs ogrenmek ısteyen yazsın kendıne 2 adet dark vane shell set almıs dolandırdıgı parayla ...[signature][hline]server:Ares
Level 61 %76 lvl dustum bug yuzunden...
Elemental lord
Np:52k

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 28 Kasım 2005 11:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 28 Kasım 2005 11:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza senin oldugunu düşünler olsursa zaten bu adamın ayıptır yani seninle fazla muhabettim olmasa seni takıp ediyorum aslında sırf seni degil knight alanın büütn yetkilerini takip ediyorum ki hiç biriniz böyle bişi yapacak adamlar degilsiniz! Benim görüşüm bu başkalarını bilemem ben tabi size saygım ve güvenim sonzuzdur bunuda burada belirteyim![signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şekilde benim adımı kullanan bir sahtekar daha var bir çok arkadaşımızı dolandırdı. Benim nikim Bilinc (büyük B) adam onun yerine biIinc almış. Yani ortadaki harf l değil büyük ı harfi böylece bilinc gibi çıkıyor. Herkesden 50-100 ne koparırsa alıyor hacklendip diyip. Ayrıca her kazıkladığı adam sonrası bana pm atıp şu kazıkladım şeklinde mesaj atıyor. Böylesine bir piskopat yani. Sakın para eşya ya da herhangi başka bir şey vermeyin bu adama. Adam benim güvenilirliğimi kullanıp 1 milyara yakın para toplamış. Konuşanın ben olduğuma emin olmak istiyorsanız /pm Bilinc yapın eğer başka bir pencere açılıyorsa bilinki sizi pmleyen dolandırı olandır....

Bilinc>> Doğru nick>>Yani ben :D
biIinc>>sahtekar nick[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...