Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insanın evi gibisi yok (şimdi geldimde tatilden)

Mirluin

Öne çıkan mesajlar

oh bea 2 haftadır İstanbul dışındaydım şimdi geldim (ii halt ettin) insanın kendi evi gibisi yok valla bi oturdum compütüre klavye falan kuş gibi gelio balkona oturunca deişik oluo kendi evinde... bu arada meraba herkese ,özledim bea bi açtım interneti walla okunmamış 50 başlık, daocta patch, buzdolabıda yankı yapıyo walla aç kaldık neyse bu başlığın adını YETTİM GARİ koymuştumda şimdi bi tatilden geldim diye yeni başlıkmı açıcam dedim bari bi konusu olsun diye "home zweet home" konulu bişi olsun diye şeettim neyse siz bu insanın evini benimsemesi konusundan devam edersiniz ben şu başlıkları bi okiim...[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

Tatil bana çok şey hatırlattı.
1)PC yüzünden varlığını bile unuttuğumuz kızlar
2)İnsanca gezip tozmak
Tatile gitmeden sabah akşam günün neredeyse her saati(uyku dışında) pc başındaydım ama artık bana çok dandik geliyor çünkü hayatta pc başında oturmaktan daha güzel geçirilecek zamanlarda var.Böyle düşünüyorum çünkü tatilde 3 yıl sonra aşkı tekrar hatırladım ve kızla birliktelilğimi uzun süre sürdürmeye kararlıyım.Onu bekliyorum hele bi ankaraya dönsünde.
(Kahrolsun pc başında manyak gibi sabahlamak)
Çıkın bi dışarılara gidin biryerlere oturun ve pc yi birkaç saatliğine unutun.Bana hak vereceksiniz.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...