Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sivasspor-Beşiktaş

Redogski

Öne çıkan mesajlar

sivas biraz bastırısa 3-2 4-2 rahat alır hadi sivasım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yırttılar bu hafta kume dusme yolunda bi galibiyet.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 26 Kasım 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
Tigana ilk galibiyetini aldı.
yayla cup a çıkarır bence..

fenerbahçeyle karıştırdın herhalde? Beşiktaş adam olacağını bu maçla gösterdi, her ne kadar sivas kötü olsa bile beşiktaşta iyiye doğru gidiş var (hühü iddaam yattı)[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Benim gibisini google bile bulamaz
Sosyal ağlarda paylaş

allah akil fikir versin..

çıktık sivas daha iyiydi. ailton bu takımı genel olarak bozuyor düşüncesine kapıldım bu maçla beraber.

sivas atamadı.atamayana atarlar şeklinde 3 gol attık. zaten toplasanız 7 pozisyonumuz yoktur. girdiklerimizi değerlendirdik güzel oldu.

bravo bize. kötü oynayın ama maçları kazanında seneye avrupa kupalarında olalım..

bu arada. sivasspor gerçek anlamda cok iyi bi takim. yaptiklari ayağa paslarla adam eksiltmeyi çok iyi yapıyorlar. kanatları çok iyi kullanıyorlar. cem karaca çok iyiydi. ama yetmedi. sivasin ortalarida cok iyiydi gerçektende cordoba günündeydi bugun.

ilk attiklari gol çok şansaydi. bu tür goller yemekten nefret ediyorum.
geçen haftada saçma sapan bir gol yemiştik.[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 26 Kasım 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
birkez daha şampiyonluğun en büyük favorisi olduğumuzu gösterdik.

bunu komikllik olsun die mi söledin ciddi mi anlayamadım..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...