Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sivasspor-Beşiktaş

Redogski

Öne çıkan mesajlar

26.11.05
Beşiktaş'ın, Sivasspor karşısına Cordoba, Ali Güneş, İbrahim Toraman, Mustafa, İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan, Okan, Koray, Tümer, İbrahim Akın, Ailton 11'iyle çıkması bekleniyor.

Sivas 4 Eylül Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak ve Digitürk Lig TV'den naklen yayınlanacak maçı hakem Bülent Demirlek yönetecek.
başarılar Beşiktaş.[signature][hline]Bu alemde 2 büyük var.
Beşiktaş ve 70lik rakı.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş'ın işi zor ama bu maçı almalıyız artık yoksa zaten sallantıda olan klüp bir yara daha alır gerçi artık futboldaki başarısızlıklara alıştık ama gene de beşiktaş'ın alacağına inanıyorum bu maçı...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck." - Obi-Wan Kenobi -
"I'm not going there to die. I'm going there to see if I'm really alive." - Spike Spiegel -
Sosyal ağlarda paylaş

sivasspor un zorlanacagını dusunmuyorum[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cavanagh, 26 Kasım 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
Sivas zorlanmadan alır,favori...
=)))
[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...