Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SİZ HALA NE KNİGHT TINDAN NE SERVERINDAN BAHSEDİYONUZ

_3nGin_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar kendinize gelin dün aksam cz deyim orc_champion diye bi adam okcu bu daha önce hiç görmemistim adam bana 4259 vurdu ve öldüm 62 barbarım 1376 defansım var 4259 kan düsünün artık gerisini biz aylarca kasalım gercek paralarla itemler alalım adamlar 1 gün de süper öteki olsun böle bi adelet yok bu oyun bizi sömürüyo kendinize gelin.... Hala Knight dan bahsetmeyin Bu kadar emegin karsılıgı bu olmamalı....
Nick: :_3nGin_
Server : Xig
Np: 53.xxx
El Morad
lvl: 62[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bluebayou, 26 Kasım 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
O orc_champion dediğin kişi Gm oluyor. :)) Onlar oyuna heyecan katmak için ara sıra giriyorlar. Eğer onu kesebilirsen. O gün içerisinde topladığı bütün np yi sen alırsın.

bi town dolusu adamla vurman lazım :)[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
LvL:6x
Np:6x k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
LvL:6x
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bluebayou, 26 Kasım 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
O orc_champion dediğin kişi Gm oluyor. :)) Onlar oyuna heyecan katmak için ara sıra giriyorlar. Eğer onu kesebilirsen. O gün içerisinde topladığı bütün np yi sen alırsın.

dogru zira IDevil cz de kesmişti onu dc oldu gm ban attı kestği için sandık kızdık başta sonradan baktıkki 2000 np gelmiş :)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi o gm veya admin diyelim onun gibi bi sürü adam türüyor bunları siz de benim kafar iyi biliyorsunuz yeni server acıcaklarına bu oyunun acıklarını kapatsalar herkez için daha iyi olmazmı? Adamlarda ki mantık biz server acalım yeni kulanıcılar ve dolayısıyla para kazanalım gold üyeligi olan biri ile olmayanın ne farkı var sadece xp ise olay yazık o paraya[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_3nGin_, 26 Kasım 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar kendinize gelin dün aksam cz deyim orc_champion diye bi adam okcu bu daha önce hiç görmemistim adam bana 4259 vurdu ve öldüm 62 barbarım 1376 defansım var 4259 kan düsünün artık gerisini biz aylarca kasalım gercek paralarla itemler alalım adamlar 1 gün de süper öteki olsun böle bi adelet yok bu oyun bizi sömürüyo kendinize gelin.... Hala Knight dan bahsetmeyin Bu kadar emegin karsılıgı bu olmamalı....
El Morad
lvl: 62

biz ugra$ip didinelim, +7 shell'ler, bir kac unique ile 1100 anca defense'e ula$abilelim. sonra birisi ciksin gelsin 62 level olana kadar nasil oynadiysa orc_champion adini duymami$ olsun. ustelik gercek para verip aldigini soyledigi item'lar ile "bu kadar emegin kar$iligi bu olmamali" diye soylensin...
"hayat ne tuhaf, vapurlar falan"...[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

simdi 4250 vurmus ama gm nin charı die haklı mı oluyo nick her ne karın arısıysa. yaptığı gene şerefsiziktir. o zman öldürdüğü herifin np si gitmicek kardeşim. ben öyle charın....[signature][hline]She is the dark, the nightmares you hide
the pain you feel, the suffering inside
though she was like you, through her dark past

Dünyanın en poktan sitesi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 26 Kasım 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
said:
_3nGin_, 26 Kasım 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
El Morad
lvl: 62

biz ugra$ip didinelim, +7 shell'ler, bir kac unique ile 1100 anca defense'e ula$abilelim. sonra birisi ciksin gelsin 62 level olana kadar nasil oynadiysa orc_champion adini duymami$ olsun. ustelik gercek para verip aldigini soyledigi item'lar ile "bu kadar emegin kar$iligi bu olmamali" diye soylensin...
"hayat ne tuhaf, vapurlar falan"...

boş ver tosunum sallabaş al maaş....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...