Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Hörü ile'de daha önce bi hazırlık maçım olmuştu ilk maçı 5-1 o kazanmıştı 2. maçı 6-0 ben kazanmıştım ilk gördüğümde Hörü ismini tamam bu sorun değil demiştim ama aldığı skorlar ciddi ilgi çekiciydi hazırlık maçlarınada yedek takımla çıktığı bi kesinlik sanırım..[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

Abi beni yenmiştinde 6-0 o takım tamamen altyapıdan oluşuyor ve 10 kişi oynuyordu :D
şu an yedek takımım 8 kişi çıkıyor maçlara.
3 oyuncuyu taktiğe koyduktan sonra kovdum tasarruf için.
yani gelen geçen akşam oynadığım hazırlık maçlarında bana 8-10 atabilir.
Kendi sahamda sabah oynadıgım maçlara as kadromla çıkarım ki bugun 1. ligden Kenan United 'a üstün oynamama ragmen 1-0 yenildim.
Antalya'yada pek şans tanımıyorum bu kupada :P[signature][hline]Satılık bir kaç donanım parçası (ucuz)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 21 Ekim 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
E peki nerden anlıycam ben sezon ortasının geldiğini ve nerden secicem altyapı hedesini.

Sitede sağ sutunda takım sayfana geldiğinde haberler duyurular olur.
Orada yazar Altyapıları çagırma vakti diye.
Zaten daha önce söylemiştim ligin 1. haftasında ve 8. haftasında altyapı çağırabilirsiniz.
Çağırdığınız altyapılar 2. hafta maçları oynanmadan önceki cumartesi günü ve 9. hafta maçları oynanmadan ki cumartesi günü takıma katılırlar.

Altyapı kovmak isterseniz bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz ancak kovacagınız altyapı oyuncusunu seçemezsiniz random olarak rasgele takımdan atılırlar.
Çok zor durumda kalan takımlar batmamak için altyapılarını kovar başka bi ektrem durum dışında altyapı oyuncularını kötü bunlar diye kovmayın.[signature][hline]Satılık bir kaç donanım parçası (ucuz)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jedi, 21 Ekim 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
Abi beni yenmiştinde 6-0 o takım tamamen altyapıdan oluşuyor ve 10 kişi oynuyordu :D
şu an yedek takımım 8 kişi çıkıyor maçlara.
3 oyuncuyu taktiğe koyduktan sonra kovdum tasarruf için.
yani gelen geçen akşam oynadığım hazırlık maçlarında bana 8-10 atabilir.
Kendi sahamda sabah oynadıgım maçlara as kadromla çıkarım ki bugun 1. ligden Kenan United 'a üstün oynamama ragmen 1-0 yenildim.
Antalya'yada pek şans tanımıyorum bu kupada :P

Hocam bişi demedim zaten yedekle çıkmışsındır die demiştim .. Sabah benim yedek takımı 5-1 yenmiştin sanırım akşamda ben seninkini 6-0 ben demiorum al maçımız olsun ezersin zaten[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez
Managerzone : FC Sönmez Republic
Sosyal ağlarda paylaş

bende var bi gariplik.. çözemedim.. işler yolunda gitmiyo yada paticikte şansım tutmuyo bilmiyorum .. neyse toparlanmayı umuyorum du bakalım..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 21 Ekim 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
bende var bi gariplik.. çözemedim.. işler yolunda gitmiyo yada paticikte şansım tutmuyo bilmiyorum .. neyse toparlanmayı umuyorum du bakalım..
Sana bi tavsiye ucuz transferlerle ( 1 ila 5.000 euro arası ) Takımını dengele .. Kaleci olarak 5 Kalecilik , Defans olarak 5 Top Çalma , Ortasaha olarak 5 Paslaşma ve Forvet olarak 6 Şut çekme altında adam oynatma Dmc ye koyucağın adamda Top çalma - Paslaşma - Top kontrol özelliklerini özellikle ara

Şimdi bahsediceğim konudan bende habersizdim fakat Fistan sağolsun anlattı Tüm oyuncuları 4+ Dayanıklılık olarak ara Fakat 3 te oynat elinde yoksa ..

Kaleciyi Yabancı düşünme derim .. Kaleye Türk Kaleci kullan

Bu yukarda saydığım Özelliklerin üstlerinde Yabancı Transferler yap 7 Paslaşma 6 Top çalma gibi Yabancı transferleri çok ucuza maledebilirsin 7 Paslaşma 4 Top kontrol 4 Top çalma bi adamı 15k euro yamı ne satın aldım (27 Yaşında) Bu şekilde kadronu yapılandırdıktan sonra ZAten yavaş yavaş altyapılarında gelimeye başlar..

Bu şekilde kadronu oluşturduktan sonra Yawaş yawaş 50.000 100.000 Euroluk transferlerle atıyorum 2 haftada 1.. Takımının gücüne güç kat .. Bu dediklerimi yaparsan 3. lige sene kaybetmeden çıkarsın muhtemelen ama 3. lig ötesi hakkında bi fikrim yok..

Max 10.000 Euro luk transferlerle 4. Ligdeki ilk 2 maçım 7-0 ve 8-0 ve Biraz önce 65.000 Euro ya 7 Top çalma 4 Dayanıklılık 3 Hız bi eleman transfer ettim (18 yaşında) ve Süperlig Takımı Fenerbahçe SK'Dan

Kulüp Fenerbahçe Spor Klubü
Bitiş tarihi 10/22/2005 12:02am
İstenen fiyat 50 000 EUR
En son teklif 63 816 EUR FC Sönmez Republic[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez
Managerzone : FC Sönmez Republic
Sosyal ağlarda paylaş

Narlıdere SK - Gediz 13-0

Rüzgarlı ve soğuk bir havada Suat Envar başlama vuruşunu yaptı. Maçın 2. dakikasında Ozhan Ugursal, hakemi kandırmaya yönelik bir hareket yapınca gereksiz bir sarı kart gördü. Ertay Bergin, maçın 4. dakikasında tribünlerin tezahuratları ile yakın mesafeden müthiş bir şut attı. Top NaRLıDeRe SK taraftarlarının düş kırıklığı ile birlikte sol direğe çarpıp, sıçrayarak dışarı gitti. Ildeniz Gazzali kalenin önünde hızla dönerek topu defans oyuncuları kapamadan aldı ve kaleye doğru Semir Sulhi şaşırtarak maçın 4. dakikasında durumu 1-0 yaptı. Maçın 7. dakikasında iyi bir atak oldu. Tuncay Ortun iyi bir vuruş yapamadı ve top kalenin çok yukarısından dışarıya gitti. Maçın 16. dakikasında Osman Mutlugun kalenin önünde iyi bir konumdaydı, kalenin üzerine aşırtma bir atış yapabilmek için odaklanmaya çalıştı ama tam olarak bunu başaramadı ve Semir Sulhi topun üst direğin altından girip gol olması yerine dışarı çıkması sonucundan memnun oldu. Maçın 18. dakikasında Ildeniz Gazzali kaçıramayacağı bir elde etti ve topu kalecinin arkasından ağlara gönderdi. Semir Sulhi hiç birşey yapamadı. Gediz defansının dikkatsiz oyunu sonucunda Ildeniz Gazzali topu kalenin sağ tarafına doğru gönderdi. Kaleci Semir Sulhi topu yakalayamadı ve gol oldu. Gediz defansının dikkatsiz oyunu sonucunda Ildeniz Gazzali topu kalenin sağ tarafına doğru gönderdi. Kaleci Semir Sulhi topu yakalayamadı ve gol oldu. Oyunun 29. dakikasında Tuncay Ortun çok sert harika bir şut attı, top Semir Sulhi onu durdurmasına gerek kalmadan sağ direğin oradan geçerek dışarı çıktı. Ildeniz Gazzali yakından kaçırdığı golden sonra topu sağ köşeden ağlara göndermeyi başardı. Maçın şu anda 38 dakikası ve skor 5-0. Ev sahibi ekibin taraftarları takımlarının ilk yarıda 5-0 önde olmasından memnun kaldılar.
Osman Mutlugun başlama vuruşunu yaptığı sırada rüzgar şiddetini artırdı. Tribünlerin alkışları arasında Ertay Bergin 55.dakikada harika bir şutla kalecinin solundan topu filelere gönderdi. Semir Sulhi defans hatalarından şikayetçi. Maçta durum şimdi 6-0. Maçın 58.dakikası oynanırken Ildeniz Gazzali süratli bir şutla skoru 7-0 yaptı. Semir Sulhi bu poziyonda çaresiz kaldı. Maçta 61 dakika oynandıktan sonra Ildeniz Gazzali Gediz defansını bir bir çalımlayarak geçti ve güzel bir şutla sol köşeden topu ağlara gönderdi. Maçın skoru şimdi 8-0. Ildeniz Gazzali uzaktan çektiği harika şutla altın değerinde bir gole imza attı. Semir Sulhi sağından gelen bu topta çaresiz kaldı ve maçın 64.dakikasında skor 9-0 oldu. Tuncay Ortun, maçın 69. dakikasında çok daha iyi bir bitiriş yapabilirdi, kaleye doğru çok sert bir şut attı, topu Semir Sulhi üzerinden göndererek gol yapmak istedi. Onun yerine top üst direğin üzerinden gitti. Gol için çok iyi bir şanstı. Hakem 73.dakikada NaRLıDeRe SK takımı lehine tereddütsüz bir penaltı verdi. Atışı kullanan Tuncay Ortun topu kalecinin sağından ağlara gönderdi. Gediz kalecisi Semir Sulhi 1 müdahelede bulunamadı ve skor 10-0 oldu. 76. dakikasında Tuncay Ortun çok sert bir şut attı, top sol direğin oradan dışarı çıkarken Gediz kalecisi derin bir nefes aldı. Maçın 77.dakikasında Berkel Okkan uzaktan harika bir şut çekti Semir Sulhi kendisini geçip ağlara giden topa bakakaldı. Bu golle skor 11-0 oldu. Berkel Okkan takım arkadaşlarının sevinç yumağı arasında golü kutladı. Eğer Tuncay Ortun şutunu daha aşağıdan atabilseydi maçın 83. dakikasında gol olabilirdi. Onun yerine top üst direğin üzerinden dışarı çıktı. Tayfun Yazgan, maçın 85. dakikasında çok daha iyi bir bitiriş yapabilirdi, kaleye doğru çok sert bir şut attı, topu Timurhan Cansun üzerinden göndererek gol yapmak istedi. Onun yerine top üst direğin üzerinden gitti. Gol için çok iyi bir şanstı. 88. dakikada taraftarların tezahuratları arasında Ertay Bergin topa kusursuzca vurdu ve skoru 12-0 yaptı. Semir Sulhi topa yetişemedi ve top sağından geçerek gol oldu. Berkel Okkan sert ve düzgün bir şutla topu ağlara gönderdi. Gediz takımından Semir Sulhi için gerçekten şansız bir pozisyondu çünkü top önce yerden sekip hız kazandı, kaleci atlayıp atlamamakta tereddüt edince de ağlara gitti. Maçta dakika 93 ve durum 13-0. 97. dakikasında Tayfun Yazgan onu sıkıştıran oyunculara rağmen beklenmedik bir şut attı, fakat top onu umutsuzluk içinde bırakarak sol direğin oradan dışarı çıktı. Bu maçın ev sahibi ekibin lehine sona ermesi sürpriz bir sonuç olmadı, çünkü NaRLıDeRe SK çok daha iyi bir futbol sergiledi.

Gol 13 0
Sakatlık 0 0
Sarı kart 0 1
Kırmızı kart 0 0
Frikik 5 4
Penaltı 1 0
Korner 0 0
Gol pozisyonları 28 0
Topa sahip olma 83% 17%[signature][hline]NaRLıDeRe Sk
Sosyal ağlarda paylaş

Rumelikavagi - Weed Cultivaters AFC 0 - 4

Güneş tüm güzelliğiyle yemyeşil sahayı aydınlatıyordu ve tarftarların alkışları arasında Aydin Sergen başlama vuruşunu yaptı. Oyunun 3. dakikasında Weed Cultivaters AFC oyuncusu Metehan Ilkutay rahat bir şekilde uzun bir şut attı, top maalesef dışarı çıktı. Başlangıcı iyi olsaydı belki golle sonuçlanabilirdi. 7.dakikada Erinc Ertore uzaktan müthiş bir şut çekti fakat Turan Cihanser muhteşem bir kurtarış yaparak takımını gol yemekten kurtardı. dedirtti. 9. dakikada Haroldo Llanos faul yaptığı sırada hakem durumu dikkatlice izliyordu. Oyuncu hemen sarı kart gördü. Maçın 13. dakikasında Metehan Ilkutay kaleye doğru sert bir şut attı, fakat top üst direğe doğru giderek dışarı çıktı. Gol için çok iyi bir şanstı. Tribünlerin alkışları arasında Erinc Ertore 18.dakikada harika bir şutla kalecinin solundan topu filelere gönderdi. Turan Cihanser defans hatalarından şikayetçi. Maçta durum şimdi 0-1. Rumelikavagi kalecisi 23. dakikada büyük bir ustalıkla Haroldo Llanos tarafından çok uzak mesafeden gönderilen topu sağa doğru bir hamleyle kale çizgisini geçmeden çekip aldı. Haroldo Llanos topu kalecinin solundan ağlara göndermeye çalışırken Rumelikavagi takımından Turan Cihanser şansınında yardımıyla topu kontrol etmeyi başardı. Maçın 24. dakikasında Erinc Ertore gol için güzel bir şans elde etti, fakat Turan Cihanser iyi bir pozisyonda olduğu için topu sol direğin kenarından uzaklaştırdı. Rumelikavagi defansının topun kontrolünü kaybetmesi sonrası top korner çizgisinden dışarı çıktı. Weed Cultivaters AFC takımı korner kazandı. 26. dakikada Metehan Ilkutay korneri kullandı. Kaleci kornerden gelen topu müthiş çıkardı fakat Haroldo Llanos dönen topu kafayla ağlara gönderdi. Maçta dakika 26 skor 0-2. 29.dakikada Erinc Ertore kaleciyle karşı karşıya kaldığında tribünlerdeki taraftarlar pozisyonun yüzde yüz golle sonuçlanacağını hissederek ayağa kalktılar. Fakat Turan Cihanser müthiş bir eforla topu yakalamayı başardı. Weed Cultivaters AFC oyuncusu Erinc Ertore maçın 29. dakikasında gol için iyi bir şans elde etti, fakat golü kaçırdı. Weed Cultivaters AFC forveti korner kazanmak için topu rakip oyuncuya çarptırarak korner çizgisinden dışarıya çıkmasını sağladı. Korneri 30. dakikada Metehan Ilkutay kullandı. Turan Cihanser, Erinc Ertore tarafından atılan şut sonrasında topu tutmak için pek şansı yoktu. 36. dakikada top kalecinin sağından geçerek gol oldu. Skor 0-3. Weed Cultivaters AFC kalecisi Turan Cihanser maçın 41. dakikasında, bütün gücüyle kendini Haroldo Llanos tarafından sağ direğe doğru gönderilen topu durdurmak için topa doğru atladı ve topu yakaladı. Diğer bir şekilde top ağlarla buluşabilirdi. Weed Cultivaters AFC maçın 42. dakikasında korner kazandı. Korneri kullanmak için Metehan Ilkutay korner bayrağının yanına gitti. Kornerden gelen topu Weed Cultivaters AFC oyuncusu Haroldo Llanos çok tehlikeli bir şut atarak dışarı yolladı. 46.dakikada Haroldo Llanos ceza sahası dışından sert bir füze gönderdi, kaleci Turan Cihanser kalenin sağ direğinin dibinden son anda uçarak kurtardı. Zeki manevralarla ilerleyen Erinc Ertore maçın 46. dakikasında çok net bir pozisyon buldu. Turan Cihanser son anda sol bacağıyla topu çıkardı ve Rumelikavagi bir gol riskini daha atlatmış oldu. Ev sahibi ekip ilk yarıda rakibine 0-3 yenildi. İkinci yarıda sonucu değiştirmek için daha fazla çalışmaları gerekiyor.
Metehan Ilkutay başlama vuruşunu yaptığı sırada rüzgar şiddetini artırdı. Erinc Ertore topu kalecinin solundan ağlara göndermeye çalışırken Rumelikavagi takımından Turan Cihanser şansınında yardımıyla topu kontrol etmeyi başardı. Maçın 60. dakikasında Rumelikavagi kalecisi harika oynayarak sağ tarafına Haroldo Llanos tarafından gönderilen sert şutu durdurdu. Rumelikavagi oyuncusu Sanli Sayilgan maçın 70. dakikasında gol için iyi bir şans elde etti, fakat golü kaçırdı. Maçın 74. dakikasında Erinc Ertore kaleye doğru çok sert bir şut attı, fakat top az farkla üst direğin üzerinden Turan Cihanser topu durdurmasına gerek kalmadan dışarı çıktı. Maçın 75. dakikasına yaklaşılırken topu uzak mesafeden kalenin soluna doğru plaseleyen Metehan Ilkutay topa istediği gibi vuramadığını farkedip kendi kendisine kızdı. Topu kaleci Turan Cihanser rahatlıkla kontrol etti. Maçın 81. dakikasına girildiğinde Metehan Ilkutay Rumelikavagi kalesine çok uzak mesafeden kontrollu ama sert bir füze gönderdiğinde Rumelikavagi kalecisi Turan Cihanser ustalığını konuşturarak sağına doğru gelen topa uzanarak kontrol etti. 83. dakika içerisinde Weed Cultivaters AFC takimindan Metehan Ilkutay yüzünü birden kaleye döndü ve uzun mesafeden Rumelikavagi kalesine çok sert vurdu. Rumelikavagi kalecisi Turan Cihanser muhteşem bir kurtarışla topu sağ alt köşeden çıkarmayı başararak seyirciden büyük bir alkış aldı. Weed Cultivaters AFC oyuncusu Erinc Ertore şut atmadaki yeteneğini gösterdi, fakat zamanında bir vuruş olmadı. Top maçın 85. dakikasında üst direğin üzerinden geçti. Top dışarı çık
Sosyal ağlarda paylaş

Holigan Team 2-0 Gölyaka

İstatistikler HT GöA
Gol 2 0
Sakatlık 0 0
Sarı kart 1 0
Kırmızı kart 0 0
Frikik 8 4
Penaltı 0 0
Korner 1 0
Gol pozisyonları 17 1
Topa sahip olma 64% 36%

tbr ederim mumu. ya biz dostluk ligini fazla tiiye almıyoruz bizim kendi ligimiz önemli olan dimi :-P[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth |
| Sadece Paylaşım | | Drum-TR | | Tama |
Sosyal ağlarda paylaş

Brotherhood of the Ball - Özvatan 6 - 0

Brotherhood of the Ball 3 3 0 0 12 1 11 9

Bu da benim 5. lig.

Mumu, senle maçımız var yarın. Kemerlerini sıkı bağla :p.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 24 Ekim 2005 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...