Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

cuma gecesi takım giderleri kesildiğinde eksi finansa sahip olursanız ve bunu üst üste 4 hafta tekrarlarsanız takımınızın altyapı ve antrenorleri takımdan ayrılır.5. haftada yine eksi finansa sahip olursanız takımınızın yıldız oyuncularından birkaçı satışa koyulur.oyuncular satıldıktan sonra 6. hafta yine eksi finansa sahip olursanız takımınız iflas eder. artık o takımı yönetemezsiniz ve size 6. ligden yeni takım verilir.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz bir hata yaptım.

Lig maçına yedek kadro ile çıktım 1-0 mağlup durumdayım. ve daha acısı

Lig lideri bir süprizle lig sonuncusuna yeniliyor.

Çok büyük bir fırsatı elinden kaçırıyor Siyahbeyaz Fc takımı.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

yok adam 3-1 öne geçmiş. olan bana oldu nasıl oldu bu ya neden yedek kadro ile çıktı takım karıştırmışım herhalde offf =(

3 puan geriye düşerek şampiyonluk şansını çok zora sokucam.

umarım 2.ler küme çıkabilir.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

nağmalup gidiyordum nasıl oldu bu yaf =)
haftaya liderle maç kazanırsam süper olur.
bitti maç pfff yedeklerle niye çıktı anlamadım[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ligde 7-0 cok rahat kazandim . maci canli izliyordum birsey garip geldi.Ilk yari 6 gol atti forvetlerim ikinci yari 1 tane , sebebide gordugum kadariyla ilk yaridakine cok benzer pozisyonlar olmasina ragmen sut cekip gol atmak yerine daha zor durumdaki arkadasina pas vermeye calismasi israrla.Kaleciyle karsi karsiyayken bile bunu yaptilar. Sanki asiri farklar atilmasini istemiyorlarmis gibi geldi. Yorum alalim.[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

Belkide , bos durumda sut cekmek yerine pas vermek daha az yorucu gelmiyor gercekci dusununce ama oyun mantigina uyabilir.Ve evet staminalari cok iyi degil.

Bu arada 29 u icin hazirlik maci yapmak isteyen varmi ?[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...