Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

oynadıgı maçlarda rakipleri ağlatcagı kesin.

olm piyasayı araştırıyorum 3 gündür. 31 yaşında bundan kötü adamlar 600 e gidiyodu.
ben transfere 680k ayırdım. 30 yaşında eleman alacaktım orası kesindi.yaşlı olacak ama sağlam olacaktı.teklifi verdim bekliyorum kapışayım diye o sırada millet resmi kupa maçlarınımı izliyodu napıyodu ehhe bende kaldı 457k ya.1 sezon oynatıp satarım yerine yine bi 30 yaşında eleman alırım onuda 1 sezon oynatırım böle böle devam ederim ben.işin mantıklı tarafı bu zaten.git bak isidor a adamları full 30 yaşın üstünde.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oynanan maçımda Nazlıdere'ye 21 pozisyonda 2 gol atabilmiş salak oyuncularım. Ondan daha kötüsü "denk güçlerin mücadelesi olarak geçen maçın hakkı beraberlikti." diyor maç anlatımında :). (Nazlıdere 7 pozisyona girmiş, sonuç 2-2)[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

hazırlık maçlarında fırtına gibi esmeye devam ediyorum

hörü yü 7-0 gibi net bi skorla gecmeyı bıldım :)
buyuk ıhtımal 8 kişi ve paflarlada cıksa sevinçliyim

ama bende 7dk da kırmızı karttan 10 kişi kalmışım bide üstüne forvetim sakatlandı

akşama ezer büyük ihtimal o yüzden 6 7 saat boyunca kutlayayım galibiyetimi =)[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=taktik][/spo]
Sorularım :)
1) 1. dizilis 2. dizilis, power play, box play nedir ?
2) C , LW, RW LD RD bunlar nedir hangi ozellige gore koymak gerekir oyuncuları buraya?
yardımcı olursanız sevinirim.

[Bu mesaj aKuMa tarafından 25 Kasım 2005 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa, 25 Kasım 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
[spo1=taktik][/spo]
Sorularım :)
1) 1. dizilis 2. dizilis, power play, box play nedir ?
2) C , LW, RW LD RD bunlar nedir hangi ozellige gore koymak gerekir oyuncuları buraya?
yardımcı olursanız sevinirim.

[Bu mesaj aKuMa tarafından 25 Kasım 2005 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
lutfen zahmet ette soledigim kaynaklara bak hepsi var orda:([signature][hline]imza!
mode: depresif
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi sürü ucuza 30 yaşında sağlam adamlar buldum yaşlı diye almamıştım alıyım bidahakine

otelimde bitti zaten artık stada birşey yapmııcam gelirleri bekliicem ve yıldız oyuncu alıcam =)
Vizyonumuzu genişlettik.

Bitane 19 yaşında 8 shooting adamım var bu adamı nasıl geliştiricem hızını dayanıklılığını artmıyor daha fazla ?[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 25 Kasım 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
Bitane 19 yaşında 8 shooting adamım var bu adamı nasıl geliştiricem hızını dayanıklılığını artmıyor daha fazla ?

ne diyon olum? bişi anlamadım lan.
nası gelişmiyo dayanıklılıgı hızı? koy antremana gelişir.
hız dayanıklılıktan sonra top kontrol kastırırsın.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 25 Kasım 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
said:
bLackcha0s, 25 Kasım 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
Bitane 19 yaşında 8 shooting adamım var bu adamı nasıl geliştiricem hızını dayanıklılığını artmıyor daha fazla ?

ne diyon olum? bişi anlamadım lan.
nası gelişmiyo dayanıklılıgı hızı? koy antremana gelişir.
hız dayanıklılıktan sonra top kontrol kastırırsın.

ya artmıyor ki 1 aydır dayanıklık bölgesinde hiç artmadı daha.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

ustuste 4 hafta eksi finansmanda bitirirsen iflas ediyorsun, herhalde uyari sistemi var 1-2 hafta kotu gidersenki bir anda noluyoruz demesin bilmeyen biri[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...