Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

yesni sisteme göre form neye bağlı olacak cok merak ettim..

antrenman olayını mantıklı halemi getirecekler acaba..
neyse görücezde... sakat bi yerde sistem deişiyo ya 4.lige yeni cikicam ve yepyeni bi sistem var..

nasi olcak acaba..

bide bu gelir olayına biraz bşieyler yapsınlar.. ne ub ya haftada bi maç bekliorm 200bin geliyo sonra 2 hafta pert..

allah allah yeter be..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

Haftada 2 lig maci seklinde degistirecekler buyuk ihtimalle.Daha az bekleme olacak yani para kazandigin maclar arasinda[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

Ya klup bile diyemeyeceğim boş boş takımlarla hazırlık maçı yapıyorum.Futbolcular takımları küçük görüyorlar oynamak istemiyorlar hep yeniliyorum.

Daha büyük klüplerle oynamak istiyorum artık :P

Yeni sistem ne yahu ?

ayrıca 2. pati ligine katılırken 1euro vericezde nasıl vericez =) hesaba nasıl para yatırılıyor. Öğrenciiik biz ![signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Hotel diktim stadı yapıyorum bitsin şu tesislerim bikaç hafta para biriktirip sağlam bir forvet alıcam ya

Fehmi Oksal la olmuyor böyle Milli takıma çağrılmalı bence ama keşfedilemiyor yerel lig olduğundan.

Ayrıca bu sezon 4. lige çıkamazsam ağlarım ya averajla önde adam

Şimdi adamın rakibine taktik yollıcam pmden yapsın onu berabere kalsın bare[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

FC Antalya United taraftarlarına duyuru!

Yıldız oyuncu transferi konusunda sizlere söz vermiştik.Ve sözümüzü tuttuk.Yıldız oyuncu Sven Blom ile her konuda anlaştık.Yarın akşam saatlerinde Antalya Atatürk Havalimanında olacaktır.
Taraftarımıza duyurulur!

[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 24 Kasım 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
FC Antalya United taraftarlarına duyuru!

Yıldız oyuncu transferi konusunda sizlere söz vermiştik.Ve sözümüzü tuttuk.Yıldız oyuncu Sven Blom ile her konuda anlaştık.Yarın akşam saatlerinde Antalya Atatürk Havalimanında olacaktır.
Taraftarımıza duyurulur!

ben sana solim bu ucakta kalpten gider:) cok yasli sag saglim gelse bile seneye emekli olur bu:( yazik lan gomdugun paraya bence bidaki sezon emekli olcam demese bile sat tabi alan olurmu bilemem :D[signature][hline]imza!
mode: depresif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...