Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Paticik turnuvasinin ikincisi yapilacakmi?
Bide ben turkiyede degilim genede katilabiliyormuyum o lige ?[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

tebrik ederim antalya'yı ve fistan'ı.
gerçekten iyi takımı var.
benim takımda fena sayılmas ancak defansım cok genc ve dayanıksız oyunculardan oluşuyor.zamana ihtiyacım var.
2. paticik kupasında yedek takımla oynayacagım fistan gibi.

hazırlık maç tekliflerinize açığım.
kullanıcı adı : sonrak
takım : Hörü[signature][hline]Satılık bir kaç donanım parçası (ucuz)
Sosyal ağlarda paylaş

ya flyspor

maç tekliflerini 2 taraflı gönderiyorum kendi sahasındaki kabul edipdigerinini reddediyor baktım

blackchaos un macınada oyle yapmıs sanırım

ayıp ama[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

[Bu mesaj jacabo tarafından 17 Kasım 2005 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçeklikten ne uzak bir lig

192 diye averaj mı olur lan !

Ayrıca o FLY FC kimse oyucam onu
adama çift gönderiyoruz birini kabul ediyor totoş[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

b@bs ya oyuncu alırken nelere dikkat edicez.
Forvet almak istiyorum şöyle her maç golü olsun benım ligdeki adamda bi forvet var 30 gol atmış 9 haftada
şöyle bir adam arıyorum
nelerıne bakmak gerekiyor özelliklerinin[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu benim yedek forvetim.daha genç oldugu için bide dayanıklılıgı düşük oldugu için oynatmıyorum.biraz geliştirip satmayı planlıyorum. 228.000 euro ya almıştım.
ama iyi gelişirse yabancı forvetimi satıcam onun yerine bi süre oynatabilirim.gelecek sezonki grubuma göre.para biriktirip süper bi forvet almayı planlıyorum.[signature][hline][b]FİLTHY PLAY
Sosyal ağlarda paylaş

maçın 10 .dakkasında kırmızı gördüm forvet adamım. 19.da 1-0 öne geçtiler maç sonucu 6-1 yendim

ligde 2.yim 3.takım bu 6-1 yendiim :D 1. takımada toy zamanıma denk geldi ztn ilk maçı kybettim sonra hepsini yendm cosuyorum costuruyorum. maç sonucuda 17 pozisyonum wardı karsı takımın 1 oda gololdu
Sosyal ağlarda paylaş

1-0 ılk yarı yenık kapattıgım macı 1-2 kazandım neyseki.
bu arada ilginc bi olay oldu alt yapıdan 15 yasında bı velet geldi daha devre arası falan olmadı nerden cıktı yahu bu ?

birde oyle alt yapı kısmında calıstırıyorum kolay gelırmı acaba skill leri ?![signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ligimde benim macım da dahil 3 maç berabere bitti. 4 puanlık farkı koruyarak liderliğime devam ediyorum.
Yalnız bu hafta çok kötü oynadım ve deplasmanda lig sonuncusuyla mucize eseri 3-3 beraberliği kurtardım. İlk yenilgimi alıyodum nerdeyse sonuncudan.
Nedeni ise oyuncuların dinlenmek istemesi ama benim dinlendirememem. Çün 1 haftalık hazırlık maçı programını ayarlamıstım önceden. Hazırlık maçlarını da iptal etme şansınımız yok. Altyapım da olmadıgı için zor durumda kaldım. Ama bugun 7. hafta ile birlikte ligin yarısı bitmiş oldu ve altyapı çıkarabilirim artık =)[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...