Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

bi dahaki turnuvaya katilmayi cok isterim arkadaslarimla hazirlik maci falan biseyler yapmaya calisiyoruz kullanici adim : perfidious ' tu eger mac teklıf edıceksenız zıyaretcı defterınede ben patıcıkten tarzından bırsey yazarsanız sevınırım

turkıye nın ilk 10 ulke arasına gırmesı dıleklerımle :)[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

eveeett Fistan a tapıyoruz takım olaraktan.

6-2-2 gibi bir taktikle her takıma 8-9 atan ve 6 haftadır hiç gol yemeyen lig liderine boyun eğmedim son dakikada yediğim bir golle 3-3 bitirdim maçı.
Liderlik şansını kaybettim.Eğer bu gruptan çıkamassam yazık olur çünkü liderle aramda puan değil averaj farkı var :/
Şu ekonomiyi düzeltiyim 2-3 hotel daha yapıcam bööyyüük şehirlerden fitbolcu getirecem[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 14 Kasım 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
bu turnuvanin ikincisi katilimcilarin ilgilenme sozu vermeleri üzerine düzenlenecektir..

lütfen arkadaslar ya.. eha..

söz abey[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Gorunuse gore 1. Paticik super lig sezonunu Antalya sampiyon bitirecek :)[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa, 15 Kasım 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
16 ve 18 i icin hazırlık macı isteyen yokmu

benim 18 i boş teklif edebilirsin

id: sinad[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de