Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable for pc

Haplo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kadın karakter yok,onun yerine belli bir çocuğu oynatıyoruz ama ileride berbere giderek benzeyebilirsiniz :P Oyun çok derin bu arada dövmeci ve berberlerde olan modeller haricinde dünyada rare modeller bulup onları yaptırabiliyoruz kendimize ve bu dış görünüşünde bir yararı oluyor eğer insanlar beğenirse.Anlatmıcam ama sürekli bir gelişim var oyunda yani illaki tek bir class olmak zorunda değilsiniz aldığınız exp ler str/skill/will ve genel olarak dörde ayrılıyor,ilk üçünde aldıklarınız ordan bir skill everilmek zorunda eğer yetmezse genelden çekiyor, böyle anlatarak zor ama oynarsanız göreceksiniz.Oyunun kasacağını zannetmiyorum, ben fulledim herşeyi ama kasmıyor hiç.[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keyzar, 30 Ağustos 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
said:
dreagloth, 30 Ağustos 2005 02:15 tarihinde demiş ki:
Oyunun kasacağını zannetmiyorum, ben fulledim herşeyi ama kasmıyor hiç.

Güzelim sendeki sistem herkeste yok:)...

Katılıyorum :P Hala 5200 yorumları gelemdi :P[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelim sendeki sistem herkeste yok:)...

2 yıl bekledim ben sistem için. :D Bu arada daha öncede söyledim ama tekrarlıyorum fs 5200 de sıkıntı çekmeden oynanabilir bence, daha önce 5200`üm vardıda.

said:
OneWayStreet, 30 Ağustos 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
sims+frp= fable diyorum o zaman haklimiyim?

Öyle gibi ama çok daha derin, tam bitti diyorsun yeni birşey çıkıyor karşına merakını cezbeden.[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...