Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snowman *chiristmıs event*

Stunner

Öne çıkan mesajlar

Taş gibi atarsın 10 dmg verir. Lure yapmaya falan da yarar. geçen sene yılbaşında event olmuştu o zamandan kalma eğlencelik bir item. Kardan adam transform scrolü de vardı. Ayrıca cnady cane tabi. Yeni patchde candy cane artık trade oluyor ve kasaya konuyor ya çok mutluyum. Bir türlü silmeye kıyamıyordum ama inventroyde yer kaplıyordu kıl oluyordum iyi oldu yani:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Snowman scrol işte transform oluyosun kardan adama. Belki son patchlerle o transform olma olayı kalktı bilemeyeceğim onu. Ama kartopu halen çalışıyor geçenlerde birine attım çünkü 6 tane kaldı:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stunner, 27 Kasım 2005 17:36 tarihinde demiş ki:

niye gereksiz bişi yaziosun?

edik : ehi [signature][hline]My wound so deep ,my veins opened wide
letting flow my distress ,letting flow my requests ..Listen my friend
as no one wanted to hear I'm telling you now
So weak was my hope
so cold the world around ,so strong the calls
my pain invited echoes to my pain

lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 27 Kasım 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 27 Kasım 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
Snowman scrol işte transform oluyosun kardan adama. Belki son patchlerle o transform olma olayı kalktı bilemeyeceğim onu. Ama kartopu halen çalışıyor geçenlerde birine attım çünkü 6 tane kaldı:D
bilinc o seyi diyo sanirim candy cane almak icin 5 tane snowman1 lerden cikan itemlari toplamistikya sonra aybss leri trade ettigimiz yerden gidip candy cane almistik sanirsam onlari diyo ki onlari diyosa onlar gelecek yilbasina kadar kullanilmicak[signature][hline]YEE-HAW!!! o_0

• Yeni Oluştur...