Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abys holy water?

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Obl= Orc Bandit Leader
Bowl'da çıkar öldürmesi en zor bosslardan biridir. Bir çok mage basic skilleriyle kesebileceği gibi tank bir warrior ile de kesilebilir. Ama uzun sürüyor namussuz çok hpsi var
Ben bir kere Kibal ile çift tank girerek almıştım çok da mutlu olmuştum. Mana çalma özellliği ile herkesi kıl eder. Bowlda dolaşırken bazı kıl mageler geçerken bir nova sallarlar ona. Böylece yakındaki herkesin manası sıfırlar...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Tosun AGA naber? s.a ... a.s ... s.a .... a.s ... AGA naber? AGA sen charı satıyomuşun AGA? a.s ... s.a ... a.s.... s.a.... AGA charı satıyosan iytımlardan birazını bana versene gitmeden hem şifreyi de ver girerim biraz ha? Hadi AGA be hadi ? Hay senin....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 27 Kasım 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ii de obl den abyss holy water çıkmıo ki. holy water of temple cıkıo. abyss holy water abyssteki herhangi bi yaratıktan (özellikle akreplerden (adını unuttum) ) çıkar

Ah sorry sorry! Uykusuzluk derin raddelerde... Abyss görmeden sallamışım. Holy water kısmına bakıp... Black widow mu ne halt sanırım ondan çıkıyo ya da başka bişeyden her neyse yahu 48 saati doldurmak üzere uykusuzluğum ben hala buraya laf yetiştiriyom...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 27 Kasım 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
bi yandan da uruk tron kesiosundur sen şimdi :D

Yok yahu ne uruku ne tronu... Çalışıyorum gayet...2 gündür oyundan içeri girmedim..İş güç sahibi adamız :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben gidiyom orc bandit wariwor kesiyom çıldırcam nerden çıkıyo dun den beri kasıyom çıkmıyo nerden çıkıyo![signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.
offfffff bıktım artık ya ben gerçek sarsieyim doğru söylüyorum ama hala inanmıyorsunuz!
Sosyal ağlarda paylaş

Saate 1.32% alıyorum eğer arada forumlara bakmaz msnden gelen mesajları cevaplamaz isem...Öyle hızlı kesiyorum ki hakikaten herkes macro gibi görünüyorsun diyor. Eğer bir gün human charın varsa gel eslanda izle... Gelip bir sürü KOSP çu diye küfür eden üstüme onu bunu lureleyip ölenler falan oluyor gülmekten ölüyorum[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...