Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bedava 10 saat deneme şifresi

tosunthex

Öne çıkan mesajlar

Aktif hale geçince 10 saatlik süre başlar deniyor. Ve aktif etmeden oyun indirilmiyor sanırım ?

Şimdi bu durumda ben saat 10:00 da aktif hale getirince saat 20:00 da mı bitecek (hiç oynamadığımı varsayın bu süre içinde) yoksa oyun içinde bulunduğumuz süreden mi hesaplanacak kalan süre ?

edit : Clientın boyutu çok ufakmış görmemişim.

[Bu mesaj flyblast tarafından 18 Eylül 2005 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

14 günlük trial diye birsey yok

*Your free trial commences when you first enter your activation code and ends 10 hours over 14 calendar days thereafter. After this time, you can use your credit card or alternate payment options to purchase a full copy of Guild Wars.

14 gün icinde 10 saatlik hakkinizi bitirmelisiniz diyor. mhmm birde Ranger acip oynasam ;) nasilsa questlere alistim .. Loading derdi de pek yo maplar yüklendi[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oyunu copy vs şekilde nasıl edinebiliriz ...
yanlış anlamayın warez mode değilde , bu trail oynamak için sürekli dl yapıyo biraz denedim ama kotalı adsl ile bi yere kadar oyunu bişekilde bulup install edip bu 10 saatlik mode da tadmak istiyom 1-2 defa hatta beğenirsem de alacam ama öncelikle cd lazım ...
yada toplam ne kaar dl ediyor ? oyunun boyutu ne kadar onlarıda söyleyebilirseniz yardımcı olursunuz ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...