Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 70 Priest-Paladin Neler Yapabilir ? 70 Skilleri neler Yardım Lütfen

Pis_BufarIm

Öne çıkan mesajlar

Match ness Fln Onu Biliyoz Arkadaşlar lvl 70 te Damage yüzde 10 fln düşüo Birde 2000 Buff Açılıyor Onuda biliyorum Fakat...

1- 400 Acc Varmı ? Aurada
2- Gods Power diye bişi var O ne
3- Healerdaki 70 skili ve Holydeki 70 Skili neye Yarıyor ?

En Son Olarak 1920 Can POtu Basabiliozmu Lvl 70 te ?
Yardım Lütfen..

(lvl 65 oldum 70 e kasma niyetindeyim)

[Bu mesaj Pis_BufarIm tarafından 26 Kasım 2005 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Healerin lvl 70 skilli 20 saniyede 3000 hp veriyor. Kötü bir skill. Ama 1440 lık hp potlardan yapabiliyor ama sanırım çalışmıyor. 1920 diye bir hp pot yoktur bu arada. Holy 70 skili ise alan massive.İsmini unuttum şu an. Yani torment gibi bölgedeki herkese massive atıyor. 400 ac diye bir şey yok. 300'ün üzeri acler sadece rogue skilidir. 400 ac ve 800 ac...Onlar da sürelidir.

Bu arada uzun süredir ilk kez manalı bir topic....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 26 Kasım 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
Healerin lvl 70 skilli 20 saniyede 3000 hp veriyor. Kötü bir skill. Ama 1440 lık hp potlardan yapabiliyor ama sanırım çalışmıyor. 1920 diye bir hp pot yoktur bu arada. Holy 70 skili ise alan massive.İsmini unuttum şu an. Yani torment gibi bölgedeki herkese massive atıyor. 400 ac diye bir şey yok. 300'ün üzeri acler sadece rogue skilidir. 400 ac ve 800 ac...Onlar da sürelidir.

Bu arada uzun süredir ilk kez manalı bir topic....

roguelerde 400 ac ve 600 ac vardı sanırım
bide healer debuffer için lvl 70 skillerini saymışsın ama bufferlar için saymamışsın :)
o da 2000 buff 400 ac...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 26 Kasım 2005 15:00 tarihinde demiş ki:

bide healer debuffer için lvl 70 skillerini saymışsın ama bufferlar için saymamışsın :)
o da 2000 buff 400 ac...

Bilmiyorsak uydurmayalım....

Rogulerde 400 ac ve explore 60 skili olrak 800 ac vardır. Ayrıca arkadaş 2000 buff olduğunu bildiğini söylemiş. Bufferlerde 400 ac falan yoktur, uydurmayalım çeşitli bölgelerimizden..:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 26 Kasım 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 26 Kasım 2005 14:56 tarihinde demiş ki:

o da 2000 buff 400 ac...

Sanırım Yok galiba 400 acc
Sosyal ağlarda paylaş

Pis bufarım yanlız şöyle bir soru takıldı kafama birden sen madem lvl 65 sin baksana skill tablondan yahu orada hangi skiller olduğunu görebilirsin. Onu görebilmen için lvl 60 bile yeterli bence bu işte bir gariplik var.....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 26 Kasım 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Pis bufarım yanlız şöyle bir soru takıldı kafama birden sen madem lvl 65 sin baksana skill tablondan yahu orada hangi skiller olduğunu görebilirsin. Onu görebilmen için lvl 60 bile yeterli bence bu işte bir gariplik var.....

Skiller var FAkat REsimleri Yok ayrıca yanında çıkan açıklamaları yanlış Yazıyor El Morad için Konuşuyorum 1500 bufun üstüne gelion açıklaması abidik bişi yazıo Bufferlarda var bi anormallik açıklamalar yanlış
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 70 lvl olabilirsiniz skilleride biliyor olablirsiniz ama admin sitede ke gelince 70 lvl sınır olacak dedi ama 70 lvl skili efecktlerini filan koymadık dedi ama belki ilerde koyarız yani olabilir diye bi açıklama yaptı.Ayrıca beramustaki schicci di sanırım(3 ay boyunca 69 da dolaştı ve sabah kalktığımdada slot ondaydı akşam yatarkende ondaydı gerisini siz düşünün) 70 lvl ama daha 70 lvl skilini göremedim cz de kendisiylede konuştum yok dedi hatırlamışken bi de şu ssleri koymakta fayda var

[spo1=SCHİCCİ70 LVL][/spo]

[spo2=bu da bi 70 lvl galiba][/spo][signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.vgamingonline.net/ko/skills_p.html

burdan bakabilirsin[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: Priest
Race : EL Morad
Job : Buffer/Heal
LvL : 69
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BADDAL, 26 Kasım 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar 70 lvl olabilirsiniz skilleride biliyor olablirsiniz ama admin sitede ke gelince 70 lvl sınır olacak dedi ama 70 lvl skili efecktlerini filan koymadık dedi ama belki ilerde koyarız yani olabilir diye bi açıklama yaptı.Ayrıca beramustaki schicci di sanırım(3 ay boyunca 69 da dolaştı ve sabah kalktığımdada slot ondaydı akşam yatarkende ondaydı gerisini siz düşünün) 70 lvl ama daha 70 lvl skilini göremedim cz de kendisiylede konuştum yok dedi hatırlamışken bi de şu ssleri koymakta fayda var

[spo1=SCHİCCİ70 LVL][/spo]

[spo2=bu da bi 70 lvl galiba][/spo]

Benim Anladığım Kadarı ile lvl 70 Skilleri Kısıtlaması Kaldırıldı biliyorum Yani Ke de 70 lvl skilleri açıldı olarak biliyorum şimdi 70 Skilleri Kapalımı _? REsimdeki Şekil sanırım 300 Acc alttaki 400 yok zanediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

beyler gülmekten geberdim.. resmini koydunuz eleman 1. skill bug yapmışh adam ister 80 olsn ister 90 gidipte her 70 skilini kullanamaz.. 2000 buff var 3000 hp bide üstüne alan massive koymush skill bara.. 2. si polimige gerek yoq lvl 70de healde 3k 20 sn recover .. buff da 2k buff en son olarakta alan massive vardır lvl 63 priestmda gözükenler bu.. artık 70 olunca bire bir uygulamalı anlatırım.. saygılar sevgiler kucak dolusu öpücükler :P a.k.a 00:00 [signature][hline]Some are born White, Some are Born Black But the Chaos Chooses No Color!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...