Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yüce google da eksik buldum !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

muahuahua :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız orda gugıl yazsa acaip komik dururdu :) hatta guugıl fln yazsa :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 11 Ekim 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
baba gogle deilmi yaw ne gugıl cık cık diyenler için güzel uygulama olabilirdi gugıl bende kurtulurdum, bide şu msn e MESENE denmemesi için faq yapsalardı keşke

niye mesene denmesin ki. neresi yanlış[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gonozom, 11 Ekim 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
yakında orda
said:
"Google" kelimesi Türkçe'de "Gu:gıl" şeklinde telaffuz edilir. (":" işareti önceki harfin uzatılacağı anlamına gelir.)
yazcak :D

turkce ingilizce sozluklerdeki telefuz yazıları gibi :P daha once hic bakmamistim oralara baktim ve ayni sekilde yaziyo:D

Bu arada bugun otobuste 2-3 cocuk konusuyordu kendi aralarinda biri "dun bi hatun bulmusum mesene'de" dedi ben direk yerlerde :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi yannız orda diyo kiş sizin dilinizde nasıl telafuz ediliyosa yaz pls diyo. ama biz ingilizce telafuzunu kullanıyoruz. hata vizde mi şimdi? Yoksa bir forward mailin de dediği gibi ingilizce türkçenin içine bu kadar sızdı mı? en iyisi gugıla google(aynen yazıldığı gibin, türkçe telafuzu ile) deyin diye forward mail yapam ben :D[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

ezik google :-p
bazen böyle hatalar yapılabiliyor, doğrudur. şuana kadar google'ın bu tarz 2 hatasını yakaladım. ikisinide arşivledim. göremeyenler için aşağıdaki spoilerdaki siyah/beyaz (görüntü boyutunu küçültmek için) resme bakabilirler.

[spo1=hata-resim][/spo][signature][hline]| ===> orc_lord leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...