Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

k2 bi işi beceremedi.önüne gelende koxp:(simdiden 45 olmuş) millet

Cr0w292

Öne çıkan mesajlar

yuh diyorum walla yaf.girdigim clanda 44 lvl archer war.2 tane kekuri ring war adamda.simdiden böyle olurswa 1 hafta sonrasını düşünemiorum.hemde kosp koxp hepsi çalışıo k2 network e kapak olsun bi işi beceremediler.[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
lvl=35 now(güncellenecek)
job=mage
ırk=human
clan=HEROES(from esrail :D:D:D)ama her an yogun istekler üzerine degişebilir :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

benim tanıdıgım bazı kişiler dün 46 ydı akşam 8:30 sularındda şimdi sabah 11:05 hesaplayın artık.bi yorumda ha yapıyorum bu rogueler kosp ile 60 veya 60 + char yapıyor .serverde bu kadar fazla assasian cz ye de en çabuk gidecek olanlar. hah şimdi bir düşünün herkes assasian ne zevki kalacak iyice düşünün zevkli bişey olsaydı diğer priest mage warrior olmazdı oyunda bu yüzden kospun calıştığı bir durumda ben chypera geçmedim eğer çalışmıyor olsaydı geçerdim.[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

edit item vede char charı sallayalım kosp ile 1 ayda yada kospsuz 2 ayda gerekli lvl de adam yaptınız ama edit item uğraştırır. adam veriyor 150 $ alıyor shardı rolu rogue earingi priest pendantı biraz daha para bastırıyor alıyor shelleri alıyor elf belti .bi laf vardır item benim olmayınca lvl neye yarar :Dbu dediğim itemlere sahip kişi 51(rogue) lvl de 960 ap si vardı.60 lvl olunda bakın kaç yazıyor anlayın[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

s.a. beyler herkese bende paticik a yeni başlayan ke hastası biriym. dies de lvl 60 asasin monur u tanırsınız belki. o benim işte. neyse bende yeni servera geçtim ve bi klana girdim.
klanın yarısı archer hatta hepsi sayılır vede akşamdan kuruyolar kospu yatıyolar. 3 lu okların hepsi isabet ettiği için ak dts falan kesiyolar. lamia falan kesip item çıkarıyolar. şimdiden mirage ixb bardish düşürdüler ve lvl 49 oldu biri. soruyorum bende asasinim yine şimdi bu adaletmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kosp Kullanımına şimdilik göz yumarlar daha server yeni eziq çok dün gördüm bi snatcher e 50 kişi dalıp öle alıyorlardı aşşa vay be dedim bizde buralardan geçtik :D hatırlıyorumda moradonda orc watcherleri görünce kaçacak delik arardık :D Giant bulcanları parti yapıp keserdik zuahahahah ezik olmak kötü be :F[signature][hline]Server........ Ares
Nick........... DionysoS
LvL............ 6x
Np............. Eziq :D 4.xxx
Class.......... Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

cypher acıldıgında bizde yapmıstık..
Sonu 2 hafta sonra ban yedık..

1 tek mage ve warrior arkadas dısında..
priestte yedi rogue lerde[signature][hline]Name : _DT_
Clan : Game_oVer
Server : Beramus
Lvl : 61
Job : karma mage bırakıldı

Name : ProLogic
Server : Beramus
Clan : Game_oVer
Lvl : 59
Job : Ranger (assesin) bırakıldı

[Bu mesaj ufaklik35 tarafından 26 Kasım 2005 15:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 26 Kasım 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
edit charmı ?
dogrulugu varmı ?

Dün Full Shell Setli Ve Elinde Ironbow +8 Olan Bir Cjarı Kendi Gözümle Gördüm.. Artı Olarak Serverda Suan 60 üstü 12 Kişi4 Adette Renkli Pelerinli Clan VAr.. ßunlar ßenim Rastladiklarim..[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

Dün geceden Beri Sabaha KAdar Ne kadar kişi Ban Yedi gerçekten sayamadım. Kosp Kullanan herkezi Banlıyor artık gm. Bende Kosp war ama bi günden bi güne açmadım. Yemedide ondan Bakıyorum 10 saniyede bir ban gelior.[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Buffer
lvl :30x
Server :olympia(Karus)
np :100/100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geri_donecem, 26 Kasım 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
edit item vede char charı sallayalım kosp ile 1 ayda yada kospsuz 2 ayda gerekli lvl de adam yaptınız ama edit item uğraştırır. adam veriyor 150 $ alıyor shardı rolu rogue earingi priest pendantı biraz daha para bastırıyor alıyor shelleri alıyor elf belti .bi laf vardır item benim olmayınca lvl neye yarar :Dbu dediğim itemlere sahip kişi 51(rogue) lvl de 960 ap si vardı.60 lvl olunda bakın kaç yazıyor anlayın

LVL 51 Archerde +7 FP Set.. Enion Bow +6 Ve Dex 6 Takılarla Wolflu Attackım ßenimde 1020 idi.. Yani.. Saydıgın itemlerle 960 ap cok dusuk bi rakam..[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_TiKiTo_, 26 Kasım 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
bu sekilde konusuyosunuz ya gercekten gülüyorum.
ister kızın ister darılın ama forumda herkes delikanlı (macro kosp ve koxp düşmanı) oyunda herkes MACRO cu.
cidden sadece gülüyorum. :D:D:D:D:D:D:D:D

+1903 :D
aynen katılıyorum ama sölemiyodum laf yerim diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...