Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

asdfafa biraz gülelim XD

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
RoCKeFeLeR, 26 Kasım 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
Sımdı bu gulunecek bır durum mu?Sen gıt kendı nıckıne gul!Bıde utanmadan koymusun.Resmen bızı assagılıyosun.Assagılık herıf sen gıt nıckınle dalga gec.Sen turkmusun ?

1.si kullandıgın kelimelere dikkat et..ben kendi nickime gülüyorum hemde katula katula gülüyorum ki %100 legit turk nick işte..haha aşagılıyorum sizi?bak %100 dengesiz adam ben o resmi eglence olsun diye koydum ki görün eglenin diye..ben turkmuyum?yok ben diilim ama but my uncle comes from jamaica dafksaggsagfas

neyse kop sadece.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
zuhaha shevchenko naptı uleynn fb liler zuhaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sımdı bu gulunecek bır durum mu?Sen gıt kendı nıckıne gul!Bıde utanmadan koymusun.Resmen bızı assagılıyosun.Assagılık herıf sen gıt nıckınle dalga gec.Sen turkmusun ?

????????
Islak_Tosbaga : Rahatsız mısın ?
RoCKeFeLeR : Evet :(
RoCKeFeLeR : Çok mu belli oluo ???
Islak_Tosbaga : Hemde nasıl :)
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 26 Kasım 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
said:

1.si kullandıgın kelimelere dikkat et..ben kendi nickime gülüyorum hemde katula katula gülüyorum ki %100 legit turk nick işte..haha aşagılıyorum sizi?bak %100 dengesiz adam ben o resmi eglence olsun diye koydum ki görün eglenin diye..ben turkmuyum?yok ben diilim ama but my uncle comes from jamaica dafksaggsagfas

neyse kop sadece.

bu msjda bile kopardın :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:

değilim...olmam da...[signature][hline]-Haaaapşuuuuu!
Sorry i'm alergic to bullshit...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç kişiye bakarak tüm türkleri aynı kefeye koymaları herne kadar zorumuza gitsede gerçekten haklılar. Fakat hata bizlerde. Aslında bu yapılan ufak şeylerin ilerde bizim başımıza neler açacağını göremeyecek kadar kuş beyinlizi. Biraz paranoya gibi gelebilir ama bugün 10 - 16 yaş grubunu karşımıza almış durumdayız. Bugün 2 resimden türk düşmanlığı başlamış olabilir. Yarın öbür gün bu insanlar büyüyecek. Bu düşmanlık sadece resimlerde kalmayacak. Film aralarına konulacak, animasyonlar yapılacak. Felanda filanda hattabiraz daha paranoya yaparsak adam cumhur başkanı oalcak.

Gerçekten düşününce bizler oyun oynamayı bilmiyoruz. Neredeyse hepimiz gerizakalıyız. Abartıyoruz. (istemeyen kendini gerizekalı sınıfına koymayabilir. Ben o sınıfta olduğumu biliyorum. Çünki benimde abarttığım durumlar olmuştur. )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 26 Kasım 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
Bir kaç kişiye bakarak tüm türkleri aynı kefeye koymaları herne kadar zorumuza gitsede gerçekten haklılar. Fakat hata bizlerde. Aslında bu yapılan ufak şeylerin ilerde bizim başımıza neler açacağını göremeyecek kadar kuş beyinlizi. Biraz paranoya gibi gelebilir ama bugün 10 - 16 yaş grubunu karşımıza almış durumdayız. Bugün 2 resimden türk düşmanlığı başlamış olabilir. Yarın öbür gün bu insanlar büyüyecek. Bu düşmanlık sadece resimlerde kalmayacak. Film aralarına konulacak, animasyonlar yapılacak. Felanda filanda hattabiraz daha paranoya yaparsak adam cumhur başkanı oalcak.

Gerçekten düşününce bizler oyun oynamayı bilmiyoruz. Neredeyse hepimiz gerizakalıyız. Abartıyoruz. (istemeyen kendini gerizekalı sınıfına koymayabilir. Ben o sınıfta olduğumu biliyorum. Çünki benimde abarttığım durumlar olmuştur. )

+1
Sosyal ağlarda paylaş

bak dostum..bu oyunu oynayan çogu ksci/cartcurtcu küçük yaştaki çocuklar.ingilizce ztn bilmiyorlar.ben bu oyunda ne çektiysem turklerden çektim hiçbir yabancı gelipde aga clan + kaç? snn clanınıda snide diip gitmedi...bu 1

adama soruyorum dupe mi bu item?begenmiosan alma ama yabancı birine soruyosun en azından tezgahtan aldım resell yaptım diyor..üçüncüsü o ss ztn tam komedi..bizimle işte böyle dalga geçiyorlar..ki geçmeyede dvm edickler..yani bana laf atmaktansa birazda türklerin bu oyunu ne hale getirdiklerini/ne hale düştüklerini düşünün ondan sonra bana laf söyleyin.ben türk düşmanı falanda degilim ..ha k.o da evet..önce yabancılar derim..

bidahada cvp yazmiyorum bu başlıga..ben eglence olsun diye koydum o ssi ve halada gülüyorum
LMFAO XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 26 Kasım 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
bak dostum..bu oyunu oynayan çogu ksci/cartcurtcu küçük yaştaki çocuklar.ingilizce ztn bilmiyorlar.ben bu oyunda ne çektiysem turklerden çektim hiçbir yabancı gelipde aga clan + kaç? snn clanınıda snide diip gitmedi...bu 1

adama soruyorum dupe mi bu item?begenmiosan alma ama yabancı birine soruyosun en azından tezgahtan aldım resell yaptım diyor..üçüncüsü o ss ztn tam komedi..bizimle işte böyle dalga geçiyorlar..ki geçmeyede dvm edickler..yani bana laf atmaktansa birazda türklerin bu oyunu ne hale getirdiklerini/ne hale düştüklerini düşünün ondan sonra bana laf söyleyin.ben türk düşmanı falanda degilim ..ha k.o da evet..önce yabancılar derim..

bidahada cvp yazmiyorum bu başlıga..ben eglence olsun diye koydum o ssi ve halada gülüyorum
LMFAO XD

bunu banamı söyledin bilmiyorum ama bende sana hak veriyorum bu konuda. oyunda ilk baş arkadaşlarım deyip sonra yabancılar diyorum diğer leri saldım çayıra mevlam kayıra güzel güzel muhabbet etmesini bile bilmeyen binlerce türk var oyunda . yaratık kesiosun cevap pm gelio selam yazmış party pls kastır beni aga clan pls derken küfüre başlamış.
ulan bi dur yaratığı keselim cevabı veririz onuda mı görmüon.
ama bi yabancı gelir party pls der oturur bekler. KO zamanında KS daha yeni yeni meşhur olmuşken yabancı bi çok adam biliyorum party pls deyip 1 saat oturup bekleyen.

Ama şunu da unutmamak lazım yabancılardada kötüleri var Örnek bedava kosp koxp yapanlar[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın arkadaslar sız bazı seylerı goremıyorsunuz.. Yabancılardan dupe yapan kosp kullanan yokmu soruyorum sıze bı sunu dusunun Kosp programını yaratan kım? Ilk oyunun Item regıster acıgını bulup dupe yapan kım?Arkadaslar oyunun yarısından fazlası turk o yuzden cok goze carpıyoruz.Tabı bu bazı lamerlık yapan turklerı haklı cıkarmaz.Fakat bu olay turklerın hepsıne yansıyo pekı neden yabancıların tumune yansımıyo bu olay?
Sosyal ağlarda paylaş

@osuruk
iyi güzel konuşuyosunda bu onun bunun çoçuğu olan gevurlar bize hakaret edicek hatta küfür edicek bişe yapıyolar sen buna

komik diyosun o fucking i ordan çıkarırsan komik olabilir
o küfür Türklere ediliyosa bu hepimize dokunur

o küfür benim ananama babama senin anana babana da gider
hepimiz Türküz deilmi madem Türküz bize edilen küfüre gülmek bana ters

bu benim düşüncem bu konuda çok hassasım bu küfürleri bize edenler eminim yüz yüze gık çıkartamıyacak insanlardır

bu nedenle çok dokunuyo küfürler bide sen gülüyosun ya çıldır
Sosyal ağlarda paylaş

bakın...bana laf söyleyenlere diyorumm.eger kuş kadar beyniniz olsaydı bunu anlamak uzun sürmezdi!benim neye güldügümü anlayamacak kadar safsanız ben bişey diyemem..ordaki fucking turk yazısını bende gördüm benim güldügüm şey ben o mu dedim? koydugum ss te ayrıntılı bir şekilde slmlar bir ss koyucam ama ben burda şu hede ye baya güldüm ama şu hödö fazla komik degil diye açıklamak zorunda degilim..saygılar.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RoCKeFeLeR, 26 Kasım 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Burada sana laf soyleyen yok.Su anda ortada bır konu var ve o tartısılmakta AYRICA sen bu konuya hanı 1 daha msg atmıyacaktan hatırlıyosan bana dengesız adam demıstın.Bu olayda kımın dengesız oldugunun kanıtıdır.Tmm mı polıcım

zzz..clan plz..buff plz..swift atsana ak..hay snn gibi priestı..neyse..size iyi partyler[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...