Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.O da ki en ilginc anılarınız :)

zxc

Öne çıkan mesajlar

bir gün gene cz deyim baktım orda orclar atladım citin arkasından aposllara dalıyodu arkadaşlar dedim öle vurulmaz böle vurulur baktım 50 np geldi aposdan dedim bu ne içinden orc cıktı aldım onu içeriye np mi geri versin diye acaba üstündekiler goblin mi diye baktım Sonra hatun serhat kak cafeciyi acacan dedi

KOP BABA KOPPPPPPPPPPPPPPP KOPPPPPPPPPPPPP
yalama olsun mesaj

[Bu mesaj IDeviL tarafından 24 Kasım 2005 01:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en ilginc anım IDevil in serverim ilk priest pendantını cıkardıktan sonra sen tut onu hava atacam die 100m e koyacana 10 me koy gitti guzelim Pp hala saygıyla anarım onu :D[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

KE ye geçildiği ilk günlerde bir bug oldu ve oyuna kimse giremedi ve herkes düştü. Ama ben nedense düşmedim. Tek başıma bowldaki bütün bossları aldım. Hatta 2 kere şehre repot olmaya gittim. Benim dışımda ezik bir human erkek mage (lvl 40 lı bişeydi üstünde cristal set vardı) ve orc priest vardı. Mage ks yapayım derken tattı 3 kez. Priestta bosslara malice falan attı greeting falan yaptı ben kestikçe. Bir lobo staff bir javana axe birde iron bow düşürmüştüm :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue Chıtın ı 75M den KOyacagima 750K dan Koymusum.. [ Normal Karsilayin Kacc Saat Kasmisim Artik Belli Diil ] Arkadasin Birisi Geldi.. Direk Aldı.. Olayı Farkedince Pm Attım.. Cok Sanslısın Diye [ingilizce ] ßaya ßi sohbet Ettik Felan.. Ondan Sonra Nerelisin Diye Sordu.. Türküm Dediğim anda.. Yanıma Geldi VE Aynı Chitini 750K dan MErc Koydu.. Aldım.. Türk Olmasan Geri Vermeyecektim Dedi.. Tanımadıgım Türklerden Gördügüm Nadir İyiliklerden ßirisi..[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım kaç tane ilginc anın var 1 kere yaz tam yaz bu yazdığımada cevap verme pls ki şahsen ben bunu yazmakdan utanıyom şu anda Zraaill senin için yazıyom bunu ama biliyomki sen cevap verecen konuyu neden dağıtıyon bak ben şu yazımla bile konuyu dağıtıyom[signature][hline]Lvl 65 (kosp sayesinde)
Class: assasin ( Kops sayesinde 5lide atabiliyodum)
server: beramus (duperamus)
durum: banlı ( nice)
adres: mersin ice@fire cafe mezitli (ilgilenenLer için)
hobileri: dupe yapmak ks yapmak kosp kullanmak kendi banını actırmak. ban yemek

Sosyal ağlarda paylaş

O kadar çok anım var ki anlatasım gelio.Valla bak bi tane daha var.Cz ye tp yaptım humanlardan biri bana geldi nedense bende orc'um tabi.Benim char kayıp 61 lvl human var elimde.Deposu full.Giydiği herşey uniq item.Aldım onları hepsini çöpe attım.Eğer o kişi bu siteye takılıosa bu acıyı yaşşatığım için özür.Herşeyini attım çöpe.hiç bişiyi kalmadı.Yazık oldu:(
Konu dağıldımı?
Sosyal ağlarda paylaş

En Güsel Anım ı AnLatıyım..Commander ların kurdugu bi cLan vardı bi ara Sex Machines uzun zaman oLdu ama.. ona benı almıslardı mutlu olam die 45 lvl mıyım neyim.Clanda efsane adamLardan biride vardı The_Rob Bilinc sen bilirsin. adamlar benım yüsümden kavga bile etmişti ama benı clandan atmamıslardı çok mutluydum :P Bide ordan Onur Abim Vardı o da Ayrı bi Efsane Shadowoff sora TonyMontana Yaptıydı Nicki Serverdaki tek IB+8 e Sahipti çok sevfiğim bi abimdir burdan selamlar[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zraile, 24 Kasım 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
NOVA DEVRİ BİTİMİNDE YENİ SKİLL BUG KEŞFETTİK.ONU YAPTIK.YABİ KİMSEDE NOVA YOKKEN SAVAŞA GİRİYODUK.İNANMICANIZ 1 İNSAN YANINA SAVAŞA HİÇ 980 M ALIRMI?ADAMIN PARASININ YARISI BANA GELDİ.DİREK SAVAŞTAN DIŞARI.PM ATTIM PARANA BAK DEDİM.EYWAH DEDİ.NOLUR GERİ VER DEDİ! BENDE VERDİM MORADONDA.ÇEŞKE VERMESEYDİM SON VERDİĞİ CEVAP

(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)
(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)(SİE)

savaşta öldüğünde paranın yarısını kaybetmezsin, o sadece cz de olur[signature][hline]There's no place for you here,youngster!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 24 Kasım 2005 03:56 tarihinde demiş ki:
En Güsel Anım ı AnLatıyım..Commander ların kurdugu bi cLan vardı bi ara Sex Machines uzun zaman oLdu ama.. ona benı almıslardı mutlu olam die 45 lvl mıyım neyim.Clanda efsane adamLardan biride vardı The_Rob Bilinc sen bilirsin. adamlar benım yüsümden kavga bile etmişti ama benı clandan atmamıslardı çok mutluydum :P Bide ordan Onur Abim Vardı o da Ayrı bi Efsane Shadowoff sora TonyMontana Yaptıydı Nicki Serverdaki tek IB+8 e Sahipti çok sevfiğim bi abimdir burdan selamlar

ok ben ikisinede selamını iletirim :P[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 5x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir anımı anlatayım.
Bir gün colony zone dayım. Artık karuslar tarafından öldürülmekten bıkmıştım. ( lvl 58 okcuyum ). 1.5 mil a np ala ala para bitcekti nerdeyse. Biraz dolaşayım dedim. Bilmediğim yerlere gittim. Gezerken birden tipinden bayya bi yüksek lvl li olduğu belli olan bi karus warrior ile karşılaştım. Elindeki raptor un yanışı epey uzaktan belli oluyordu. Tek başına seri olarak golem kesiyodu. Biraz yaklaştım. Tabi koşar gelir vurur diye de tırsıyorum bi yandan. Biraz daha yaklaşınca elimdeki oku cantaya attım ve yürüme moduna gecerek biraz daha yaklaştım. Golem kesmeyi bıraktı, anladım ki bana bakıyor. İyice yaklaşıp oturdum yere. Ne yapcak diye bakıyom. Yanıma korkunç görünüşü ile geldi ve grreetings le selam hareketi yaptı. Ben de hemen karşılık verdim. Biraz seyrettim sonra giderken bi greetings le selam veridm. Koşarken arkamdan baktım o da karşılık veriyordu. Gezmeye devam ettim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FR_forever, 24 Kasım 2005 10:08 tarihinde demiş ki:savaşta öldüğünde paranın yarısını kaybetmezsin, o sadece cz de olur

neden sawa$tada paranın yarısı adama gidiyor Dikkat etmedi gaLißa Hiç..[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

YA neden anlamıyorsunuz?
SAvaş alanında yatarsanız üzerinizdeki paranın yarısını kaybedersiniz... İstila da sadece üzerinizden 10k (10000 coins) gider... Kapiş ;)[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Beklemedeyiz)
Clan: Karizma
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

savaşlarda ve cz de paranın yarısını kaybedersin, istilaya gidersen istilada kaybetmezsin ama istilaya uğramışsanda yarısını kaybediyorsun diye biliyorum.
gecen czde birinden şüpheleniyodum adam program kullanıyo diye, program şöle adam öle bir minor heal basıyorki öldür öldürebilirsen, hp dibe dayansa 10snde fulleniyo, adam minor efektinden görünmüyo:P gecen bu adamı gördüm yine kendi townlarının önünde, yanında mage de vardı ben assasa daldım baktım alamıycam deligibi minor basıyo mage i alam dedim mage e vurmaya basladım towna dogru kaçmaya başladı ikisi (yani benden korkmadılar arkamda ordu vardı:P) bide ne görem assas hem kendine minor basıyo hem mage e:)))) aslında güzel bir program, ölmüyosun, ama haksız rekabet yaratıyo:)))[signature][hline]FatalError
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...