Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazen Düşünüyorumda...

Purgatory

Öne çıkan mesajlar

Bazen derse gidesim gelmiyor.Vizelere bile çalışasım gelmiyor ama sabahlayıp server ı beklemesini biliyorum utanç verici bişi hatta rezaletizm rüzgarları esiyor.tabi insan bu öz eleştriyi sadece kendine yapabiliyor:) ama benim buraya kusasım geldi sabah baktım server yok gelmemiş yeni server. ayrı bir salaklığın içinde buldum kendimi.bi insanın bu kadar oyundan zevk alıyor olması oyun için bu kadar şeyden fedakarlık yapıyor olması insana ne kazandırıyor.Yani Kazandırmalı çünkü bu bir hobi değil. bu bir hayat felsefesi sanırım:)

Ben ne kadar konussam da seve seve olmasada .. .. oynıcam biliyorum o yüzden bu post u yazmamıs farzedin:)

(Ayrıca MyKo da yeni bi server acılabilirmi acılırsa ne zaman acılır bi bilgisi olan varsa yazabilirmi arkadaşlar)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen derse gidesim gelmiyor.Vizelere bile çalışasım gelmiyor ama sabahlayıp server ı beklemesini biliyorum utanç verici bişi hatta rezaletizm rüzgarları esiyor.

aynı durum bendede var +10000000000[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---
Nation:Human

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnemiC, 24 Kasım 2005 08:09 tarihinde demiş ki:
sana bişi söliimi benim hayatımda 2 dönem var
1. Knight dan öncesi
2. Knight dan sonrası

Sanırım anladın beni ...:)

buda +100000 :D[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynı durum bendede wardı ...
sattım accountu ama hala kassammı yeni serverda die düşünüorum sora cypher gibi olucak bosver diorum kendi kendime ...
sacma sapan işler işte ama ugrasıoruz :)
ama cidden oyunun 1 alternetifi yok hepsini denedim Wow Silkroad fln yok abi yerini tutacak bişey yok ...
neyse ummarım bu illetten birgün kurtulurz dilegi ile :)[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

insan hani bazen gaza geliyor ya knight ı veya real hayatımı ayarlarım diye... bunlar yalan hic kimse belli bir yerden sonra yapamıyor bunu kız arkıma yalan söyledim sırf oyun yüzünden:) hoş su an ayrıyız ama olsun vicdanım rahat değil en azından bana koyan sey bu kadar şeyi tespit edebiliyoruz ama uygulama yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara pc basında bütün gün oturup cips yiyip kola/bira içen tipik american obezlerin döndüm hos kiload alamadık o ayrı :) ehueheueuh
bi ara psikolog bile düşünmüştüm ... :)
ama arklar bence tek cözüm 1 kız arkadas baska türlü ııh yalan olur bırakmak xD[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)

[Bu mesaj Zian tarafından 24 Kasım 2005 08:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakmak için bi sebeb aramak hikaye be kardeşim benim vardı bi arkadaşın halen daha var onuda baslattı oyuna sonra kız benim arkadaşı boynuzladı oyundan biriyle:)yani bu oyunu oynayıpta bırakamayanların hepsi oyun kültürüne sahip insanlar bana göre yani daha önce cesitli oyunlar oynayıp onların mantıgını kavrayıp ve yeni bir oyun duydugunda merak eden bir düşünceye sahip gibi geliyor bana.tabi KO dan sonra baska bişiyi merak ettiğimizi düşünmüyorum:D

kendime +111111111111(yazdıktan sonra okudumda) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Purgatory, 24 Kasım 2005 08:06 tarihinde demiş ki:
Bazen derse gidesim gelmiyor.Vizelere bile çalışasım gelmiyor ama sabahlayıp server ı beklemesini biliyorum utanç verici bişi hatta rezaletizm rüzgarları esiyor.tabi insan bu öz eleştriyi sadece kendine yapabiliyor:) ama benim buraya kusasım geldi sabah baktım server yok gelmemiş yeni server. ayrı bir salaklığın içinde buldum kendimi.bi insanın bu kadar oyundan zevk alıyor olması oyun için bu kadar şeyden fedakarlık yapıyor olması insana ne kazandırıyor.Yani Kazandırmalı çünkü bu bir hobi değil. bu bir hayat felsefesi sanırım:)

Ben ne kadar konussam da seve seve olmasada .. .. oynıcam biliyorum o yüzden bu post u yazmamıs farzedin:)

(Ayrıca MyKo da yeni bi server acılabilirmi acılırsa ne zaman acılır bi bilgisi olan varsa yazabilirmi arkadaşlar)

senin a.q sabaha kadar uyutmadın yeni server geliyo diye al uyumadık ne oldu a.q 0+0 elde war 0 uykusuzluktan ölüyom gözlerim yanıyo.... grrrrrrr[signature][hline]Forza TnT

Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz kızı mızı bırakında ne olacak bu işin sonu hadi 3 5 imiz belki GM falan olur alır maasını keyfine bakar meslek sahibi olur dierlerimiz ne mok yiyicek fikri olan warmı ? :)
okulları ihmal edioruz kimisi işini ihmal edio sürekli bi ihmal war :)[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

oOooO ultimada bir alem. cogumuz ultima oynamısızdır Nebula saglamken halen daha baska serverlarda oynayan vardır. Tanıyan varsa i'm Alesya Carpediem

(ya bu ko için o kadar sey yazdım kendimden igrendiğimi yazdım sonra gelip bi de ultima oynadıgım için gururlanıyorum işte kilit nokta burda bakın nasıl yakaladım) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnemiC, 24 Kasım 2005 08:27 tarihinde demiş ki:
abi ultima ne ya Knıght tan başka online oyun varmı bu gezegende ( bence yok :D:D:D ) söler arkadaşına Knıght a başlasın kzı arkadaşıylan birlikte osaman daha çok sevecekler birbirlerini :D

ahahah işte orda yanıldın baba bence bizim arkdasla kızın arasında 1 item kavagası sora ilişki Knock Out ahahah
saka bi yana Allah bozmasın söle bulastırmasın beni dinle
pişman olmassın xD[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

direk accounutu sat belki yenisini kasarken falan sıkılır bırakırsın
hem gb den daha fazla para eder demedi deme ben yaptım aynısını % 48 basarı tesbit ettim :)[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zian, 24 Kasım 2005 08:34 tarihinde demiş ki:
direk accounutu sat belki yenisini kasarken falan sıkılır bırakırsın
hem gb den daha fazla para eder demedi deme ben yaptım aynısını % 48 basarı tesbit ettim :)

tamamen katılıyorum daha önce sattım ve pişman deyilim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...