Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'un başka bir şerefsizliği(kıst aylık ücret+öğrenci promosyonu)

Arthur_HellsFire

Öne çıkan mesajlar

ilk adsl faturamın 97 ytl gelmesiyle dumur oldum ve tırım tırım nedir bu KIST aylık ücret diye aramaya başladım ve olayı çözdüm. 26 Ağustosta öğrenci promosyon davası ile 256 sınırsız adsl aldım 1 kasımda kesilmiş fatura geldiğinde aylık ücret 36.84 + kıst aylık ücret 36.84 tabi bu meblalara binen vergiler en çok sevindiriyor telekomu neyse devam ediyim işin sonucunda ben 1 ay bedava olayından 4 gün yararlanıp eylül ayını kıst ücret diye bindirip ekim ayınıda normal aylık ücret olarak adlandırmışlar sorduğunuzda alacağını muhtemel cevap faturalar ay sonu kesilir kıst ücrette ay sonu ile kayıt tarihi arasındaki ücrettir bu kıst ücret davası ilk fatura için geçerli oluyo sanırım bu nedenle. En büyük olayda kayıt olurken bu olaydan kesinlikle bahsetmemeleri eminim ayın ilk günleri kayıt yapmamak için millete zorluk bile çıkarıyordur bunlar ehh Kafam Girsin...[signature][hline]darkening
Sosyal ağlarda paylaş

e iyide bu davalık bi olay o zaman anladığım kadarıyla ? Bi uyarı yok ve bu şekilde yapıyorlarsa kesinlikle davalık bir olay. Çünkü insnaları kandırıyorlar ![signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılan sözleşmede mutlaka yazıyordur. Tabi kimse sözleşme okumadığı için böyle dumur oluncak durumlar oluyor.. Buna benzer bi olayda min 256 olduğundaki kampanyada vardı. ilk ay para verilmiyor die herkes atlamıştı fakat bu para diğer aylara bölünüyordu..(gerçi tam emin değilim ama öyle bişey vardı.. cable RuLLz!)[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Listem
Efsane topic

[Bu mesaj fir3blad3 tarafından 23 Kasım 2005 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Temmuzun başında aldım.Temmuz ve Ağustos ta fatura gelmedi.Eylül de 97 milyon geldi.Artık 49 mil. geliyo.Bu arada faturada kıstın anlamı o ay içerisinde hız değişimi adres değişikliği falan yaparsan o aylar kıst ücret ödüyosun gibi bişey yazıyodu.Ne adres değiştirdim ne ne de hız.Telekomu çözemedim.[signature][hline]Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!...
Sosyal ağlarda paylaş

Sözleşmeyi okumazsan böyle olur gibi bir yaklaşım saçma.Sözlesmeyi okumak lazım her zaman belki ama adamlar tekel sözleşmesi bu internetsiz mi kalcaksın ne yapcaksın peki ? Sözlesmeyi imzalasanda çirkefliktir davalıktır bu olay bencede uraş.
Sosyal ağlarda paylaş

kesın banada gelır sınırsız 512 den sınırlı 3gb 512 ye gectm bedawa medawa bıseyler dedıler gece gundus netteyım beklıos bakalım ne kadar gelecek :)[signature][hline]bebeğim dediği insanı düşmanı yaparmış
yazıkmış yalanmış
we 3seneden ibaretmiş...

Ben giderim ADIM kalır
KAÇIRAN arkamdan bakakalır !
Ben seni fazla abartmışım AMMA !
Doğru yerden bakamamışım...

Kapım kapalı, Çalma zilimi evde yokum dedim
DUYMUYO MUSUNNN
Başka kollarda mesud ol bende bittin cnm Görmuyo musun!
o deli gibi SEVEN bendim evet
ama takvime bakarsan tarih değişti
Senin bozup gittiğin günlerden beri güzelim
PSIKOLOJIM HIZLA DEĞİŞTİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...