Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimse Konuya kızmasın açıLdımı biLmiom daha önce..

SlmTurkmusun

Öne çıkan mesajlar

said:
In_SuN, 24 Kasım 2005 04:42 tarihinde demiş ki:
kız bulmak dert diil de sevgilinin charını da kasmak zorunda olmak bi çile kasmazsam beni delvl yapıyor :Dpiskopat ya :)help meee :D

heheheh valla dogruu o derdi bende biliyommm ulan yapışıyolar zaten sıkılmıssın lvl gelmiş 65 e birde manitayı kas 60 a ne cile bee :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorma ne tartışmalar oldu o beni boss ta yatırdı ben kızdım o yatırdı ben bağırdm :D 2 gün konuşmadık ya komedi :)[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
LvL:6x
Np:6x k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

ya yemiyor aşkım cicim sevgilim laflarını :D ya kasacan ya da bitti diyor ayrılıyoz diyor yada modemi söküyor kendime de kasamıyom allahım sabırrr :D[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 24 Kasım 2005 04:48 tarihinde demiş ki:
öle bir çiftin birbirine edeceği iltifatlarda şöle olurdu herhalde ne kadar güzel shell setin var,osenin güzellğin aşkım,şehvet dolu dakikalardada novanla cayır cayır yanıorum aşkııııııııııııııııııııııım

hahahahahahahahahahahhahahah :D:D:D:D:D işte bu süperdiii :D:D:D:D:D: lol lol lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 24 Kasım 2005 04:48 tarihinde demiş ki:
öle bir çiftin birbirine edeceği iltifatlarda şöle olurdu herhalde ne kadar güzel shell setin var,osenin güzellğin aşkım,şehvet dolu dakikalardada novanla cayır cayır yanıorum aşkııııııııııııııııııııııım

:lol:[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 24 Kasım 2005 04:50 tarihinde demiş ki:
doğum gününde shell takım ve ss vercem :D 14 şubatı düşünemiyom :D

Benım en son dogum günümde oyun oynuodummm :D:D ve dogum gunum 14 subat azuhdauhda :D kız arıo aşkım nerdesin cafedeyim canım diom azuhauhda :D[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

hehehehhe :D beni 14 şubatta evde bulmazsa gebertir :D aile rezilliklerim ortaya çıkıyor :)[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 24 Kasım 2005 04:53 tarihinde demiş ki:
evet şu dakika itibariyle en nefret ettiğim şey oluyor son sigaramı içiyorum annemin pakete yumucam anlamına geliyor bu sabah o kalkmadam markete gidip sigara almam lazım ona

ehehehe ßende yedek vardı sana yoLLayımmı? :D :D[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...