Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimse Konuya kızmasın açıLdımı biLmiom daha önce..

SlmTurkmusun

Öne çıkan mesajlar

Acaba Knight Hiç oLmasaydı son Geçen 2+ yıl da napardınız hiç düşündünüzmü..Knight yok uykunda göremicen , butun gününü veremicen , cafeye daha az para ödicen , daha fazla sigara içicen , okuldan kaçmıcan , veya hayatında birsürü kız olacak , eglenebileceğin bir sürü ortamın olacak vs... bunların hepsini yapıyorum diyen mesaj atmasın pls :D[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 24 Kasım 2005 04:22 tarihinde demiş ki:
Acaba Knight Hiç oLmasaydı son Geçen 2+ yıl da napardınız hiç düşündünüzmü..1.Knight yok uykunda göremicen , 2.butun gününü veremicen , 3.cafeye daha az para ödicen , 4.daha fazla sigara içicen , 5.okuldan kaçmıcan , 6.veya hayatında birsürü kız olacak ,7.eglenebileceğin bir sürü ortamın olacak vs... bunların hepsini yapıyorum diyen mesaj atmasın pls :D

1.Uykumda daha düşük lvlken görüyodum
2. Artık bütün günümü vermiyorum ama verdiğim dönemler oldu
3. Evden oynuyom aylık bedel 29 milyon lol
4. Valla KO oynarken kesinlikle daha fazla sigara içiyorum tam tersine
5.Okul çağını geçtim yaş 32 :D
6. Yengeniz keser valla..
7. Eğlencek bir şey illa bulunuyor...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=informer senin için bu:D]bide az uyudumu şölebi durum var kız arkadaşınal sinemaya gitmek kötü oluyor kız senden sinemada başak şeyler bekliyo sen sızıyosun[/spo][signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır

[Bu mesaj holigun_tr tarafından 24 Kasım 2005 04:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe uyuduğumu düşünemiyom sinemada.ya kız arkadaşın KE den olacak ya da sende onu bizden KE li yapacan benim gibi :D gurur duyuyorum bundan :)[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
LvL:6x
Np:6x k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 24 Kasım 2005 04:25 tarihinde demiş ki:
[spo1=inforner senin için bu:D]bide az uyudumu şölebi durum var kız arkadaşınal sinemaya gitmek kötü oluyor kız senden sinemada başak şeyler bekliyo sen sızıyosun[/spo]
ü

bak bu dogru işte kız elimi tutı ben kızın kucagına yatıyom kafa durmuyo uyku var :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Sosyal ağlarda paylaş

ben bide kendim i anlatıyım.
Kız arkadaşım yok.Bi ara artık cafeye kadar geliodu benı görmeye bıktı gitti.
ko oynarken sigarayı unutuyom.
okul bitti.
paramda var allaha şükür.
artık evimde net im de var.ama cafe keyfi baska =)
KO ALLAH BELANI VERSIN :D:D:D:D:D[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

kız arkadaşım beni klavye ile dövmekle tehdit ediyordu şimdi ben ona göre noobum benden daha çok oynuyor :D[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 24 Kasım 2005 04:28 tarihinde demiş ki:
kız arkadaşım beni klavye ile dövmekle tehdit ediyordu şimdi ben ona göre noobum benden daha çok oynuyor :D

ben bilgisayar başındayken kalkmam için neler neler yapıyodu evden oynuoyrum bu arada,bi an düşündüm bu ko iyi bi aile planlama servisi olabilir[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 24 Kasım 2005 04:29 tarihinde demiş ki:
ekleme... en son kız arkadaşım la sinemaya gittiğimin öncesi gece cafede kalmıstım.sinemada kızın yanında uyudum bi daha benle bi yere gitmeme kararı aldı :D

heLaL OLsun sana ne diyim ßa$ka :D[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

bende evdeyim ve artık pcden kalkmıyor lvl kasacam diye tutturdu onun için 2 pc var artık evde :D :D[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş