Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Wars a başlamak istiyorum !

maxrep

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar .. SWG yi biraktim ve en iyi alternatiflerden WOW ve Guild Wars arasından karak kılamıyordum fakat anladığınız kadarıyla Guild Wars a karar kıldım.. Benim gibi de SWG daki partnerimde %100 ben neredeysem oaraya gelecek.. Lafı dolandırmayayım.. Ben Guild Wars ı paketde beklemek istemiyorum.. İnternet üzerinden CD key alıp Download edeceğim bir yer varmı ?....
Gelince yardım da almak gerkecek tabiki.. Teşekkürler..[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
noob
Sosyal ağlarda paylaş

Bi oran yapılsa herhalde bu bölüme atılan mesajların %50 ye yakını Gw ye başlamak istiyorum,nerden alabilirim yada hangi karakter daha iyi gibi oluyor ama gerisi gelmiyor ya millet prof olunca forumları kullanmıyo yada alan adam 3. günde sıkılıyo yada almaktan vaz geçiliyo :D[signature][hline]GW--Lord Khell--Dark Saga
2 be or not 2 be

Kara Pöti
Sosyal ağlarda paylaş

paticik pazar alanında da bir kaç GW acc.i bulabilirdiniz ama almışsınız zaten sanırım. Hayırlı olsun.
Şimdi benim bir sorum var. Yeni bir ekran kartı geldi ve 10 gün free pass veriyor bana GW için şimdi ben bunu kullanıp sonrada aylık ücretini ödeyip oyuna aynı acc. ile devam edebiliyormuyum yoksa bu 10 gün sadece göstermelik tadımlıkmı?
Bileniniz varsa ve anlatırsa hatta bana Ö.M. ile ulaşırsa çok memnun olurum...
Saygılar...[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...