Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dune Frp (İstanbulda.kadiköyde)

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Evet bu kitaplarin konusu bilenler icin daha dogrusu kitaplarini okumus olanlarinz varsa Frp sini oynatmak isitiyorum bakalim aranızda gecmis eski bilimkurgu kültürüolan kac kisi var.. Kurallar starwars based olcak .konu detya vermicem oyun baslayana kadr hehehe[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

ben belki oynıyabilirim ilk 3 ü kitabı okudum ama biliyorum olayları bi de yıllar önce Dune adlı oyunu oynamıştım
butlerian jihad hakkında falan da bilgim var..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemel Atreides evinin dagilmasindan sonra esas ilk üc kitabin konu aldigi Dune un da filimin konusunu gectigi en carpismali zamanlarda gecicek konu harkonenlar ve Atreideslerin gül gibi kapıstg frmenlerin harkonenlarin gözüne tas atarak öldürdügü zamanlarda :D Paul daha yetmeyken[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...