Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asrın Komedisi(Zorla duper yaptılar beni)

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün restat yapıp paper olmuştum, pet itemlarıda kasaya koydum. Bu gün login oldum gene pet mageim ve bütün paper armourları, wizard+8 falan gitmiş ama bütün pet itemlarından 2 tane var(1 set üstümde 1 set kasada).

Baktılar kendim dupe yapmayacağım zorla yaptırdılarya helal olsun. :)

Ne yapacağım şimdi ? Yazsam böyle böyle diye petleride silip paperları geri vermez bu salaklar.

Başına böyle birşey gelen varsa yazsın lütfen çözümü.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Veda vakti geldi, satılıktır detaylar pazar alanında )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 23 Kasım 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
bence ares 1 e girip biff ile konuş ingilizcen iyiyse yok değilse banlar manlar blackwinds i bekle

Biff mi sadece PM için ?[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 23 Kasım 2005 12:06 tarihinde demiş ki:
Kasma sil gitsin.

Silim silmesinede giden paper set ne olucak ? (+8' di hepsi, 3 günde yapmıştım:( )

Oyunu bırakmam için her gün yeni bir sebeb :)[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

bi gün burda bi gm in yazısı okumuştum kendi yaptığı upgradli miraghe sword silinmiş kullandığı uprg kağıdı dupeymiş bence yok et kardeş dertsiz başına dert alma[signature][hline]Nick: TankTengri
Server : Beramus
Jop : Blade Master
Np : Biz Gösteriş Meraklısı Değiliz
Lvl :6*
Clan : JusteniBrooks
Sosyal ağlarda paylaş

ßen anlatimmi bide :D son dupewipe den sonra... son bi hevesle enion bow +4 aldim.. terler akitarak.. +6 ya gittim ve sonunda +6 oldu.. sabah 4 suları.. oluyor bu olay.. artık huzurlu bir sekilde uyuyabilirm dedim.. ev arkadasım.. bi bakim dedi.. horncrossbow +7 sini bana verdi.. hopp oyunun su sıralar bol bol verdigi dc hatalarindan birisi.. ardindan baya bi ugrasmmiz sonucu baglanmamiz.. ve enion yok.. horncross 2 tane.. gülermisin aglarmisin.. yazi yazdik customer sportta.. dupe yapmaya calistigimiz icin konuyla ilgilenmeyeceklerini vs solediler.. ulan dupe yapmaya kalksam horncross umu dupelicem.. dupe yapmaya kalksam.. bugun hala cıplakmı gezicemm.[signature][hline]OLYMPIA YI BEKLIYORUZ..
Sosyal ağlarda paylaş

bence en garanti yol dupe olanları sil yani 2 tane olanların birini sil çünkü dupe olduysa orjinalinide dupe unuda siliyolar işini garantiye al satma sakın,eğer satarsan sattığınınkiyle birlikte senin orjinal itemlarda gider..[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hepsini sat paralarını da çatır çatır ye :) sora da kendine bi tane daha +8 takım düz ne bilim scroll falan al nasılsa derdini de anlatsan silecekler en azından para sende kalsın biliosun paranın ID'si yok :D[signature][hline]Nick : Cure_Shot
Server : Ares(mus)
Level : nOOb'us :D
Speciality: Priest (Buffer)
Np :15xxx
Clan : Deişebilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 23 Kasım 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
ßen anlatimmi bide :D son dupewipe den sonra... son bi hevesle enion bow +4 aldim.. terler akitarak.. +6 ya gittim ve sonunda +6 oldu.. sabah 4 suları.. oluyor bu olay.. artık huzurlu bir sekilde uyuyabilirm dedim.. ev arkadasım.. bi bakim dedi.. horncrossbow +7 sini bana verdi.. hopp oyunun su sıralar bol bol verdigi dc hatalarindan birisi.. ardindan baya bi ugrasmmiz sonucu baglanmamiz.. ve enion yok.. horncross 2 tane.. gülermisin aglarmisin.. yazi yazdik customer sportta.. dupe yapmaya calistigimiz icin konuyla ilgilenmeyeceklerini vs solediler.. ulan dupe yapmaya kalksam horncross umu dupelicem.. dupe yapmaya kalksam.. bugun hala cıplakmı gezicemm.

:lol:
*!kopar*[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün burda Düpe yapma banlanırsın diyenlerin çoğu düpe yapan insanlar ....Senin başına gelenler onların database nin bir açığından kaynaklanmış....Ben olsam silmezdim ..Niye silip onları mutlu edeyim ki ...GM zaten bir dahaki Düpewipe silecek bir kaç şey.Düpe olmasa bile...EEE sonuç ne ....[signature][hline]
Titreririm Kendi Üstüme
Benden DeğerLi DeğiLsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AeneisF, 23 Kasım 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
Bugün burda Düpe yapma banlanırsın diyenlerin çoğu düpe yapan insanlar ....Senin başına gelenler onların database nin bir açığından kaynaklanmış....Ben olsam silmezdim ..Niye silip onları mutlu edeyim ki ...GM zaten bir dahaki Düpewipe silecek bir kaç şey.Düpe olmasa bile...EEE sonuç ne ....

+143634234 Acaib dupe yaparım sora da silerim hea :D dupe die nasıl da sildim 900M u :D[signature][hline]Nick : Cure_Shot
Server : Ares(mus)
Level : nOOb'us :D
Speciality: Priest (Buffer)
Np :20xxx
Clan : Deişebilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cure_Shot, 23 Kasım 2005 14:44 tarihinde demiş ki:
said:
AeneisF, 23 Kasım 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
Bugün burda Düpe yapma banlanırsın diyenlerin çoğu düpe yapan insanlar ....Senin başına gelenler onların database nin bir açığından kaynaklanmış....Ben olsam silmezdim ..Niye silip onları mutlu edeyim ki ...GM zaten bir dahaki Düpewipe silecek bir kaç şey.Düpe olmasa bile...EEE sonuç ne ....

+143634234 Acaib dupe yaparım sora da silerim hea :D dupe die nasıl da sildim 900M u :D

biliyorum 900 M sildin içim gitmişti ...Sonra ne oldu GM seni ödüllendirdi ..Düpe olmayanlarıda sildi..[signature][hline]
Titreririm Kendi Üstüme
Benden DeğerLi DeğiLsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 23 Kasım 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
said:
KILIC, 23 Kasım 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
ßen anlatimmi bide :D son dupewipe den sonra... son bi hevesle enion bow +4 aldim.. terler akitarak.. +6 ya gittim ve sonunda +6 oldu.. sabah 4 suları.. oluyor bu olay.. artık huzurlu bir sekilde uyuyabilirm dedim.. ev arkadasım.. bi bakim dedi.. horncrossbow +7 sini bana verdi.. hopp oyunun su sıralar bol bol verdigi dc hatalarindan birisi.. ardindan baya bi ugrasmmiz sonucu baglanmamiz.. ve enion yok.. horncross 2 tane.. gülermisin aglarmisin.. yazi yazdik customer sportta.. dupe yapmaya calistigimiz icin konuyla ilgilenmeyeceklerini vs solediler.. ulan dupe yapmaya kalksam horncross umu dupelicem.. dupe yapmaya kalksam.. bugun hala cıplakmı gezicemm.

:lol:
*!kopar*

ßen Artik Gülüyorum.. Aglanacak HAlimize.. :D[signature][hline]OLYMPIA YI BEKLIYORUZ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...