Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askere Gitme Tutorialı

Xaero

Öne çıkan mesajlar

wallahi ben harita müh. de okuyorum o yüzden kesin mühendis olacam askerde rahat olacam wallahi kesin meslekle ilgili bişi olacam niye derseniz harita müh. Türkiye'de az :D[signature][hline]DiaBLeSSe,27 Eylül 2005 17:29 tarhinde demi$ ki:
----------
Wendigo, 27 Eylül 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
beyaz pati'klerim nerde hanim mac basliyo

----------
*Şiş lerini ele alır, harıl harıl örmeye koyulur *

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Buda Kopulacak Topic ve Mantarın Süper Yazısı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
32 inden sonra kacarsan vatandasliktan atilirsin eger yurtdisindaysan.

3 sene kalirsan zaten bir ay yapiyorun

said:
BonePART, 16 Temmuz 2005 05:27 tarihinde demiş ki:
Kuzenim cep telefonunu goturdu acemiligini bursada, kısa donem olarakta gerisini ankarada (sey ne denir orası genel kurmay mı subay okulumu ole bisi) hic biside olmamıs. Gayet rahat cep telefonuyla ailesini her gece arıyordu.
Tek derdim derdi er gozuktugun icin okudla gezmeye korkarsın havada ucan kusa selam vermen lazım diyodu.

Allah yardımcınız olsun ben mumkunse 40 ıma kadar kacma planlarındayım simdiden sırf uni icin temiz 4 senem daha var onumde bide 2 sene mastera amerikaya kactım mı doneni tanımasınnar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 02 Ağustos 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
ya benim askerlik için bişeyim gelmiş neyim gelmiş bilmiyorum Istanbulda yaşıyorum ama kutuk falan eskişehirde dolayısıyla oraya gitmiş gidicek şey herneyse, şu anda benim talebeyim ben diyip tecilmi ne ettirmem lazım askerliği nasıl yapıcam bunu terimler nelerdir neler gerekir şimi bu sıcakta kalkıp eskişehiremi gidicem.

Bır acıklama bır yardım

üniversiteye kayıt olduğun zaman direkt okul tecil ediyor zaten. çok bir sorun çıkarsada en yakın askerlik şubesine gidip öğrencim belgesini veriyorsun ve tüm işlemler hallediliyor. ayrıca kütüğüne gelen o ibraz da yoklamadır. Üni yi kazandığını söylersen bir sene erteliyorlar ama dediğim gibi zaten üni de isen okul erteliyor askerliğini.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...