Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

....

ThErapy

Öne çıkan mesajlar

said:
ThErapy, 23 Kasım 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
60 ama mageım ıste mesele o yaklasık 6 aydır 60 ım ztn nova town sevdasına:))

walla 60 tan 61 e geçişte hiç bi zorluk yok , sorun 61 den sonra başlıyo , exp yarıya düşüyo öldügünde sağlam gidiyo vs bisürü şey,yani anliyacağın 60 lvl de exp sorunu diye bişi yok gel bana sorr ahh ahhh[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 23 Kasım 2005 03:16 tarihinde demiş ki:
informer abi birakmak deil benim exp kasamadigimi biliosun KE den sonra ayri bi zorlasti zaten napcam o charla butun gun inn hostess in yaninda oturarak =

ha alakasiz olcak ama a.k.a = as known as mi ? bu is bu ne demek o0

bilincin bi lafı vardı '' herkes exp kasamaz '' diye çok doğru söylemiş zamanında , cidden exp herkesin kasabileceği bir şey değil , insanların normal hayatları var , 62 63 ü geçmiş insanlar hayattan kopma yoluna girmiş konumda olan insanlardır , keşke hiç başlamasaydım bu level işine diyorum kendi kendimede , too late , too lateee[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ThErapy, 23 Kasım 2005 03:17 tarihinde demiş ki:
onu bılıyom ztn ya ama mage eskıden kolaydı aoe vardı ee lr yok apos yok mıllet paso czde kımle lvk kasamo sıkıntı ztn

biraz kafa çalıştırdımı bulursun bişeyler , cz troll yada cz harpy de tp ci ol , bence çok lazım oluyo repot işleri için[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...