Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Gaziantep

fenerbahce

Öne çıkan mesajlar

asdf[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bu fenerliler ne garip bi biyolojik yapıya sahipler ya

2 sene önce çok değil yani 2 sene önce 35 puan fark atarak şampiyon olduğumuzda yüzünüzü yerden kaldırcak cesaretiniz yoktu

ama şimdi hemen yok2 büyük var gibi laflar etmeye utanmıyosunuz ya

ama merak etmeyin biz yinede başımızı öne eğmiyoruz[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

ohoooo besiktas daha cok duscek gibi duruyo tiganada olmadi aşı tutmadi..[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

gıdın tarıhı belgelerı ınceleyın biraz.Mtk lara pendıksporlara yenılen teknıkdırektoru cuk kadar tas yıyıp yere yatan stad olarak yonetım ısttıfa deyıp futbolcu dovdurren muhtesem Lorant zamanında 6. olan bir takım vardı vaktı zamanında.Bu kadar saf olmayı.Yazarken adam gıbı bılgılenııp yazın.Azız yıldırımın parasının gucune gıdıyorsunuz 7 maçtır tek farklı galıbıyet alıyorsunuz gol yıyerek hemde.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

evet parama guveniyorum kraliyim bu ligin sizin varsa sizde kullanin...bizim kac sene onceki durumumuza dustunuz 50 tane hoca degistirmeler..supruntu oyuncular almalar...kendi futbolculariniz bile soluyo inonude oynarken geriliyoruz diye..bole bi takim nasi basarili olabilirki toptan herseyin degismesi lzm..yonetimin futbolcularin..taraftarin..buda ole sezon ortasinda veya sonunda olcak bisi diil gelcek seneye belki anca toparlanir bjk..oda en ii ihtimalle[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

soyledıklerımı anlamak ıstememıssınız hala.Dıyorum ki aynı durumda sızde vardınız ve suanda bu kadroya , paraya ve ımkana raghmen sampıyonlar lıgınde beraberlıklere gol yememeye oynuyorsunuz.Turkıye lıgınde de zor kurtarıyorsunuz.dıger takımlar o kadar kotu kı sızın bu ezıklıgınız goze carpmıyor.

Yanı sızın durumunuz boyleyken cok laf yersınız ama baskası gecınce bısey demeden duramazsınız bıraz mazıye bakıpta temkınlı konusun.Nasıl olsa hıcbır zaman takım gıbı oynayan bır fener olmadı olamazda.Neden medya hep ustunde cunku.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

yağmurda çamurda karda kışta gene gidicez gene bağrıcaz. ruhsuz topçular, aptal yöneticilerimi ki AşK...

aşk ımın o kadar büyük ki ne onlar azaltabilir ne başkası silebilir yüreklerimizden...

bazen sevinç bazen keder BEŞKTAŞ lı olmak yeter...[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

3 sezon onceki tablodaki fb ile karsilastirarak, fb ile dalga gecmek yerine ornek almaniz gerekir.
fb ne yapti?
sezon basindan itibaren mac sonuclari, oynanan futbol vs. yi gordu dedi ki, politikamiz yanlis. politika neydi? yenilgilerde sucu hakemlere, federasyona atmak, rakiplerin basarisizliklarinla ovunmek, transfer olsun diye transfer yapmak, ihtiyacin olmasa o mevkiiye adam transfer etmek, futbol olarak, insanlik olarak fb e zarar veren futbolcular sirf degerli diye takimda tutmakti.
bu politikadan vazgectiler, hakemlere ya da baska seylere laf solemek yerine hatayi kendilerinde aradilar. dedilerki biz yanlis hoca getirdik takimin basina, yanlis transferler yaptik vs. genc gelecek vaadeden futbolcular transfer ettiler, takimin ihtiyaci olan bolgeye transfer ettiler, takima zarar veren futbolculari hemen yolladilar(ogun,ceyhun vs) gereksiz kirmizi kart goren, agresif davranislarda bulunan futbolculara cezalar kestiler, sucu hakemde degil futbolcusunda aradilar. yapamayacaklari hicbirseyin sozunu vermediler, takimi yeni kurduk seneler sonra basarilar gelebilir dediler, camiyayi kandirmadilar bos vaadlerle(daumun 1. sezonu) ama yine de sampiyon oldular. yine her zaman mutevazi oldular, gunu degil gelecegi kurtarmayi dusunduler.
ama bjk bole degilde tam tersini yapiyor 2 senedir. butun suclu hakemler federasyon.. kendi basarisizliklarinin mazeretleri baska takimlarin basarisizliklari oldu. 11 puan ondeyken 2. yarinin ilk macinda futbolculari, sahada cinayete tesebbus etmisken, 5 futbolcusu kirmizi kart gorup hukmen yenilmelerine sebep olmusken. ciktilar hakeme federasyona laf attilar. 1 tane futbolcusuna sen neden bunu yaptin demediler, aferin bile dediler. transfer sampiyonu olmak icin, 5 tane sag bek, 10 tane on libero, 5 tane stoper, 5 tane forvet transfer ettiler.
su an fenerbahce ne ektiyse onu biciyor. bjk da ayni sekilde. bu kafayla devam ederlerse, jose morinho da olsa, ronaldinho da olsa pek bisi degismez. 100. yilinda oldugu gibi rakipleriniz kotu duruma duserse belki bi daha sampiyon olabilirsiniz.. dogrunun ne oldugunu fb gibi sizde birgun anlamaniz dilegi ile.. olmuyor bole 100 yillik rakibimize "rakip" demek istiyoruz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

cevap vermiyim dedim ama senin art niyetin yuzunden ben art niyetli gibi olucam. dalga gecmedim, son cumleyi hazmedemedin sanirim. o cumleyi yazarkende dusundum baya bi yazimmi diye, ligimizin kalitesi artsiz turkiye avrupada basarili olsun gibi bisiler soliecektim, ole bi latife yapiyim dedim. aslinda o da bir gercek, sen dalga gecmek olarak algila sorun degil, bu senin art niyetin ve su anki durumunuzdan dolayi hazmedememen. allah herkese benim gibi taraftar nasip etsin.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 21 Kasım 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
...100. yilinda oldugu gibi rakipleriniz kotu duruma duserse belki bi daha sampiyon olabilirsiniz.. dogrunun ne oldugunu fb gibi sizde birgun anlamaniz dilegi ile.. olmuyor bole 100 yillik rakibimize "rakip" demek istiyoruz.

101. yılımızda beşiktaş kötü duruma düştüğü/düşürüldüğü için şampiyon olan , geçen sezon tarihteki en kötü beşiktaş performansı ve en kötü galatasaray kadrosu ile yarışan , ona rağmen son haftalara kadar şampiyonluğu garanti edemeyen , yapılan onca doğru ve akılcı transfere rağmen avrupada mart ayını görüp görmiyeceği hala meçhul olan takımın var. o kadar düşünüp bu cümleleri yazıyorsan.. vay anam vay.. duy sesimizi aziz yıldırım!![signature][hline]My Space
Sosyal ağlarda paylaş

biz 8 puan öndeyken böyle dedi bütün yazarlar salak salak konustular yok boyle gıderse ligin tadı kalmaz yok tuzu kalmaz şöyle böyle
beşiktaş kesin şampiyon ama bu lig izlenmez ki böyle

yok efendim zago ve ibrahim uzulmez her mac kırmızı kart gormelıymıs boyle sey mı olurmus zart zurt noldu hatırlıyorsunuz sanırım ?[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam habertürk'de şeref tribünü programını izlemesini önerirdim Beşiktaş'lıların. Sinan Engin'in "İyi çalışmadık, organize olamadık, takımımızı küçülttük, paraları ödeyemedik" gibi sebeblerle o 8 puanın neden kapandığını ve şampiyon olunmadığını açıkladı. Kısacası hatalıydık dedi.

Sinan Engin o takımın menejeriydi ve o bile böyle derken taraftarın hala hakkımızı yediler basın medya ligi etkiledi demesi ne kadar doğru bilemiyorum.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 20 Kasım 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 20 Kasım 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
fenerliler eski günlerini hiç hatırlamıyorlar di mi ?

neyse düzeliriz inşallah

her şartta destek verdiğimiz günleri hatırlıyorum.

efenim bir beste vardır

Maçta sonra disko
otelde kumar var
şampiyonluk gitti aferın çocuklar aferin çocuklar

sonracığıma bir tane daha vardır

Bizler inandık sizde inanın bizim için kümede kalın!!!

Beste ve Müzik : Fenerbahçe taraftarı...

Muhakkak her takım taraftarı destek veriyordur.
Ama fenerin bu günleride vardı unutmuşuz hemen =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 22 Kasım 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
said:
jazzyjam, 20 Kasım 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 20 Kasım 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
fenerliler eski günlerini hiç hatırlamıyorlar di mi ?

neyse düzeliriz inşallah

her şartta destek verdiğimiz günleri hatırlıyorum.

efenim bir beste vardır

Maçta sonra disko
otelde kumar var
şampiyonluk gitti aferın çocuklar aferin çocuklar

sonracığıma bir tane daha vardır

Bizler inandık sizde inanın bizim için kümede kalın!!!

Beste ve Müzik : Fenerbahçe taraftarı...

Muhakkak her takım taraftarı destek veriyordur.
Ama fenerin bu günleride vardı unutmuşuz hemen =)

gerçekler varsa vurgulayacaksın tabi ki takıma değil kulübe sahip çıkmak zorundasın. ama hakaret olmamalı.[signature][hline]you must believe in spring..
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Fenerin 3 seneki haliyle Cİmbomun 5 seneki haliyle bir tutmak yanlış.
Her takımın iyi ve kötü sezonları oluyor.Bugun Bjk nin yarın Fenerin tarih yazmamıştır daha sürekli iyi bir sezon geçiren takımı.
Bugun Türkiye de Fener rakiplerinin karmaşası karşısında bir adım önde gözüküyor.
Fener senelerin meyvelerini topluyor.Aziz Yıldırım çok emek verdi klube şimdi yavaş yavaş topluyor.
Bugun Aziz Yıldırımın gitmesi fenerin çöküşü olur.
Elbet yine toparlanır.

Beşiktaş 100.Yılda Şampiyon olduğunda ender görülen bir performans koymuştu ortaya.
Tablolara bakmaya gerek yok herşey ortadaydı zaten 75 maçta 2 mağlubiyet alınmıştı.
Tüm rekorlar kırılmıştı.
Finansal açıdan çok rahattı.
Ama Beşiktaş önce kendi kendine ve bununda medya ve hakemlerle desteklenmesiyle kendini uçurumdan attı.
Serdar Bilgilinin kongreyi kazanmak için klube soktuğu abuk subuk adamlar ve Yıldırım Demirören faktörü.
Herşey üstüste geldi ve beşiktaş çöktü.
Beşiktaşın çöküşündeki ilk suç tabiki Beşiktaş yöneticilerinin.
Önce aynaya bakmak lazım.
Demirören yönetimi yanlışlarıyla geldi.Verilen sözler tutulmadı.Demirören yöneticilik vasfını yerine getiremedi olur tabiki insanlık hali anadan doğma yönetici olunmuyor denenerek görülüyor.
Beşiktaş bu deneyin faturasını çok ağır ödedi.

Elbet toparlanıcak elbet şampiyon olucak elbet avrupada galibiyet üstüne galibiyet alıcak.
Yıllar öncede oldu şimdide oldu.

Biz 6. olup 5 -6 yediğimiz maçlarıda unutmadık unutmayızda.
Ama Barcelonaları Chelsealeri yenip Uefalarda Çeyrek Finallere çıktıklarımızı , Liglerde hiç derbi kaybetmeden 1 mağlubiyetle şampiyon oluşlarımızıda unutmadık.

Beşiktaş Klubu asırlık bir kluptur.Büyük bir geçmişi büyük bir tarihi vizyonu vardır.
O yüzden Beşiktaş 1-2 sene kötü gider yine düzelir.
Yeterki destek bitmesin.

Futbolcularada tabiki tepki gösterilicek.Biz futbolcuların aşığı değiliz Siyah-Beyaz ın aşığıyız.
Bu yüzden 16 sene görev yapan Sebayı idirip takımı toparlayanda taraftardı.
Yine en iyi noktalara taraftar taşıyacaktır.
Beşiktaş çünkü dünyada hiçbirklubunde olamayacağa bir taraftara sahiptir.
İşte zaten en büyük yönetici bu taraftardır.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 22 Kasım 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
gerçekler varsa vurgulayacaksın tabi ki takıma değil kulübe sahip çıkmak zorundasın. ama hakaret olmamalı.

Hakaret ?
Futbolculara mı ?

İnan hepsi keşke bırakıp gitse biz orada para alıp ruhsuzca oynayıp geceleri alemlerde takılan zibidilere hasta değiliz.
Üzerlerindeki formayı çıkartsınlar versinler Paf takımına defolup gitsin hepsi eğer böyle ruhsuz olucaklarsa.
Mücadele etsinler savaşsınlar ama yenilsinler yine alkışlarız eyvallah.
Ama birkaç futbolcu dışında hangısının forması ter içinde kalıyor ?
Bu yüzden hepsi o formayı kirlettikce sonuna kadar hakareti hak ediyor.
Formayı bırakıp gitsinler istediklerini yapsınlar yeterki 102 yıllık o formayı kirletmesinler.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Türkiye Beşiktaşlı oldu bu hafta

ve Beşiktaşlı olmanın nasıl bir duygu olduğunu tüm Türkiye İsviçre maçı ile yaşadı.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...