Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Serverda Oynayacak Paticikler

_TiKiTo_

Öne çıkan mesajlar

kısaca yeni serverda tam tamına 33 kişiyiz biz hiç ayrılmayacağız arklarla kara aldık ve 10 assas mutalk olcak dedik 5 priest yeter ve 8 warrior olcak yine 10 tane mage olabilir die düşnüyorum her zamanki gibi bnlarun 5 i mutalk pet diğerleri karasız ve HUMAN olcaz bekliyorum oranın kralı gene biz olcaz ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 21 Kasım 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
pardon kim kimi kasıyo???????? Yeni serverda herkes civciv be güzelim. Hep beraber sülük kesicez moradonda, sora köpek felan.. öyle dts ash uzun süre hayal yani...

LoL alakaya maydonoz ben girsede kendi lvl ini kassa diyorum okuman yokmu ilk okul okumadınmı sen ya[signature][hline]Rape Me Slow......
http://www.flashjokeoftheday.com/fjotd/swf/clean/whobell.swf
Sosyal ağlarda paylaş

biz okuldan 40 kişi ayarladık bu server da buluşmak üzere herkesin işi belli ama uyanık türkler olarak :D:D38 archer ^^^:D:D 2 tane de priest var(onlar da alt sınıflardan zorla yaptık) neyse karus mu el morad mı walla 30 ki karus istiyo 10 kişi el morad ama karusuz yaz kardeş oraya 40 karus daha :D:D:D

[Bu mesaj X_MeDiC_X tarafından 21 Kasım 2005 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 21 Kasım 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
biz okuldan 40 kişi ayarladık bu server da buluşmak üzere herkesin işi belli ama uyanık türkler olarak :D:D38 archer ^^^:D:D 2 tane de priest var(onlar da alt sınıflardan zorla yaptık) neyse karus mu el morad mı walla 30 kişi karus istiyo 10 kişi el morad ama karusuz yaz kardeş oraya 40 karus daha :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde paticik1 paticik2 paticik3 die tahmini 50 tane clan kurmamız gerekecek karuslar için :D olm herkes karus :D ve bi ayrıntı dikkatinizi cektimi bilmem ama serverda mage olmayacak herhalde:D kimse ben mage acıcam dememiş ehe :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
LvL : 63
Nation : Karus
Class : Assasin
Np : 49xxx
Clan : wearehistory
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...