Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimlerim

jacabo

Öne çıkan mesajlar

horace abicim oke bende de bisürü kitap neyin var. bakarak çizdim bisürü kopya bende de var. ama ordaki resim biraz farklı bi mevzu. zaten ezberlenmiş objesel şeyler var. kaş göz vs. üstüne o objeleri de belli bi sıkıntı içerisinde biraraya getirme kaygısı geldiğinde çizgiler rahatsız bi halde ezilmiş. kaşı gözü o anime kurallarından bakmış öğrenmiş zaten arkadaş. onları kompozisyon haline getirip bişiler yapasa nası olur acep gibi bi merakım var benim de....

bilmem anlatabildim mi?[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 09 August 2003 20:03 tarihinde demiş ki:
Bu arada hadi ya. Benim çizimlerimii övmicek misiniz? Hazır bekliyorum.

Horace'cım geyşan çok güzel olmuş, öbürlerinde de sanatsal bi tat var ama ben anlamadığım için beğenemedim:-p[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 10 August 2003 04:47 tarihinde demiş ki:
Kopya kağıdı olmasın o =P üzerinden 2138342 kere geçmişinde =][hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...

sie ugrasmadım cızgılerle ondan bıraz on planda dursun dıye gectım kalemde kotuydu bıraz kotu gozuktu tabı :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...