Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2D MMORPG Oyun Projemiz icin katkida bulunucak arkadaslar aramaktayiz

cemaykan

Öne çıkan mesajlar

bunlarda tavuk yumurtası mübarek :P ben orda gerçek örümcek yumurtası resmi koydum biraz daha koyulaştirırsan daha ii olur belki ehuue :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

alis bunlar boş işler :P valla yaprağa benziyor :D ehuehe hatta hani böle pastaların üstünde olur ya yapraklar onlara eğer pasta varsa oyunda üstünde bunları kullanın bence :P yaa yeşil deil normal renk yapın bence oraya orjinal yumurta resmi koydum :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman şöyle diyim çok açık yeşil bide aradaki çizgiler belli olmuyor onlar daha bi siyah olsa daha ii

dip not : bana bişi beğendirmeye çalışmayın ben hiç bişi beenmem hatta bunları sizi uyuz etmek için yazıyorum. Cemaykan ın yorumlarını bekleyin :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe cem aykan bir begenmesin yanindaki sahisa slm solerim :) o anlar :) hade be cem.. 3d yapiorum paso bakamam forumlara :) ne istiorsan liste cikar yapalim interface icin grafik istiorsan onuda yapalim :)[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

mys yaptı bunu ben deil ::P resim olarak koydum sadece hueuhehue[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 24 Ağustos 2005 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla 3d yılan deniyicem fazla deneyimli değilim 3 d konusunda bide texture bulmam lazım google dan arattırarak yılan derisi falan kötü olabilir valla bişey diyemem :([signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

evet release notes şöyle:
llanover elfs - world builder // ankthepot

1. çıktı almıyor, aldırmak lazım. / fixed
2. database yok şimdilik direk koddan okuyor. /fixed
3. bunun sonucu olarak her yeni itemde editleme gerek. /fixed
4. ayrıca her editlemede program şişecek (boyut). /fixed
5. güzel bi ico bulmak lazım programa :)

v1.2 yenilikler:

1. kaplama modu eklendi.
2. açılış süresi kısaltıldı.
3. artık seçili karenin hangisi olduğunu görebiliyoruz.
4. tek kare büyük görüntü eklendi.
5. crash sebebi bir bug fixlendi.
6. artık db.txt bulamassa hata veriyor.[signature][hline]ankthepot - undying mage of alaturqua / bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda büyü sistemi nasıl olcak?

Bence Rune adlı oyundaki gibi Bazı büyülerin runeları yani sembolleri olsa mesela gerçekten hoş olur.

Sonra kac dmg aldıı karakterin üstünde sayı ile belirtilsede güsel olabilir.

Şimdilik aklıma gelen fikirler bunlar.Mümkün olabilirse gerçekten güsel olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşım benim için yaptı soalsun :P

Kılıç 1 :

Kılıç 2 :

Kılıç 3 :

Kalkan :

Terlik :

Set üstü :

[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Slayer :

Ability : Double Damage to Dragons
Damage : 12 to 18
Req. Str. : 65
Req. Lvl. : 17
Gold : 678 gp
---------------
[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once

[Bu mesaj Masteis tarafından 25 Ağustos 2005 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Llanover Elfs için Snow ve Cloud zeminleri yaptım ekledim denedim hoş görünüyor bulut,snow pek iyi olmadı :P

CLOUD

SNOW
[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once

Sosyal ağlarda paylaş

Hangi gün hatırlamıyorum zaten hatırlamakta istemiyorum o günü Dormin'in güneyinden gelen o sesler halen kulaklarımda ne olduğunu anlayamamıştım bile.Gökyüzü bir anda kara bulutlarla kaplanmış,etraftaki sis bulutunun içerisinden yaralı halde gelen arkadaşım Ashelon'un bana doğru koşuşu halen gözlerimin önünden gitmiyor.Ashelon yanıma geldiğinde zırhının bir kısmının kopmuş olduğunu ve kalkanında büyük hasarlar olduğunu fark ettim.Büyük bir telaşla sordum.
-Ne oldu sana kim yaptı bunu?Güneyden gelen bu sesler nedir?
Dedikten sonra Ashelon kısık bir sesle Dormin'ın en büyük lanetinin gerçekleştiğini buradan bir an önce kaçmamız gerektiğini bitkin bir şekilde söyledi.
-Nasıl olurda bu gerçekleşir inanamıyorum oysaki en büyük büyücülerimiz en iyi savaşçılarımız bunun için hayatlarını verdiler ve bu lanetin olmaması için evrenin 4 bir yanına bu tılsımları yollamışlardı off of. Diye mırıldandı.Bir kaç adım attıktan kendinden geçti ve kollarıma bayıldı.Onun bu halinden çok etkilenmiştim fakat yapabileceğim hiçbirşey yoktu.Onu iyileştirmeleri için sifacılara götürdüm ve yanında bir müddet bekledim.Yaptıkları iksirler sayesinde fazla bir süre geçmeden kendine geldi.

O korkunç sesler güneyden gelmeye devam ediyordu fakat sesler daha yakından sanki dibimizdeymiş gibi devam ediyordu.Sonradan büyücü konseyinden olduğunu öğrendiğimiz birisi kapıyı kırarcasına çalıyordu.Şifacılardan birisi kapıyı açtı.O seslerin geldiği yeri artık daha yakından görebiliyorum.Çünkü Güneydeki o kara bulutlar şehrin içine kadar ilerlemiş hiç duymadığım bu sesleri daha net algılayabiliyordum.Büyücü:
-Bir an bile burada durmanız hayatınızı tehlikeye atmadız demektir.Ölümün nefesi yanı başınızda çabuk olun. Dedi ve hızlı bir şekilde geriye o karanlığa doğru ilerledi.

Ashelon yavaşca ayağa kalkarak buna daha fazla müsaade edemem dedi ve bana elindeki kılıçlardan birini verdi .
-Al bunu bu benim eski bir büyücü tanıdığımdan bana armağandı.bana çok büyük faydası oldu umarım sanada faydası olur.dedi ve
-Bu kılıçta çok büyük bir güç var ve bunu sadece iyi olan birisi kullanabilir.

Kılıcı elime aldığımda sanki bir huzur duygusu ile birlikte büyük bir güç bana geçmişti.Dışarı çıktım ve kılıcı havaya kaldırdım ,gökyüzünden bir yıldırım kılıcın üzerine düştü.O anı hala unutamıyorum.Nasılda korkmuştum.Kılıç sonra derece parlak bir şekilde ışık yaymaya başlamıştı.Ashelon:
-Biliyordum.Biliyordum. dedi ve ekledi.Simdi oldu.Bir anda binanın dışarısından bir patlama sesi duyuldu.Dev bir Balrog binanın çatısı elleriyle sanki bir parşomeni yırtar gibi alıp kenara atmıştı.Ashelon beni bir darbeyle kenara atmış ve balrogla savaşmaya başlamıştı her halinden bitkin olduğu görülüyordu fakat o anlam veremediğim bir güçle savaşıyordu.Şifacılar bağırarak kapı açtılar ve kaçmaya başladılar.Ben ne yapacağımı bilemiyordum.Bir anda ayağa kalktım ve birkaç söz mırıldandım ahh o an işte o an Balrog bir an duraksadı ve Ashelon'a vurmayı kesti.Ashelon ve Balrog bu sözcüklerin geldiği yöne bir anda bana baktılar.Bende ne yaptığımı bilmiyorum ama o anı anlatırken halen o sözlerin nasıl dudaklarımdan döküldüğünü bilmiyorum.

Sözcükler bittikten sonra kılıçımdan bir anda tarifsiz bir ışık demeti yayılmaya başladı.Bu ışık o kadar kuvvetliydi ki gözleri kör edecek türdendi.Ashelon koluyla yüzünü korumaya çalışıyordu Balrog hiddetle bana doğru ilerledi ve vurmak için hamle yaptı o an elimdeki kılıçı Balrog'un tam kalbine sapladığımı ve Balrog'un yere düşüşünü hatırlıyorum.Ashelon Balrog'un düşüşünü gördü ve yanıma geldi.

-Bir an önce buradan uzaklaşmalıyız.Kötülük buralarda kol geziyor.Diğerlerini bulup toparlanmamız lazım.Ancak asil şövalyelerin ve büyücülerin sayesinde bu lanetten tekrar kurtulabiliriz. Dedi ve bir ıslık çalarak atının gelmesini sağladı.Atına büyük bir hızla bindi ve elini uzattı.
-Daha hızlı gitmemiz için bu şart dedi.Ashelon'un atı o zamana kadar gördüğüm en hızlı atlardan biriydi.Atın üstüne atlamamla rüzgarı delercesine gitmeye başladık.Kuzeye doğru ilerliyorduk.Sis bulutlarının bütün Dormin'i kaplaması fazla bir süre almamıştı.Ashelon bir ara:
-Bugün için birkaç önlem alınmıştı.dedi ve ekledi.Gizli bir bahçede yapılacak olan toplantıyla belirli görevler verilecek ve bu 4 tılsım tekrar toplanacak.Umarım oraya varmayı başarabilenlerin sayısı çoktur. Dedi ve atını bir vadiden geçtikten sonra bulutumsu bir şekilde bir orman girişine geldik.İçinden geçerken su damlacıklarının yüzüme çarptığını hissettim.Çok güzel bir duyguydu.En güzeliyse o bahçeye girdiğimizdeki o güzelliklerdi.Her tarafta çiçekler o güzel büyüleriyle kaplıydı.Aema Kralı Endas'ı gördü Ashelon ve yanına gitti.Eğilerek krala:
-"Kralım bugün Dormin'de çok kötü şeyler oldu."dedi.Kralın kaşları hafifçe yukarı kalktı ve Ashelon'un omzuna dokunarak.
-"Korkma bu müsibet bize geldiği gibi gider" dedikten sonra konseyin bulunduğu tarafa dönerek.
-"Sende gel asil şövalye seni de konseyimizde görmek isteriz " dedi.Aslında Ashelon iyi bir savaşçı olmasına rağmen şövalye olarak hiçb
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...