Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2D MMORPG Oyun Projemiz icin katkida bulunucak arkadaslar aramaktayiz

cemaykan

Öne çıkan mesajlar

ve evet sonunda 182 saatir (zaman tutum) sonunda grafigi bitirdim ve tescil etirdim hehe :)

Llanover Elfs Icin ana resmi bitirdim konu elf olunca aklima agac geldi ve elflerin ulkesinde kotuluk esior.. savaslar etc. Buyuk agacda bu yuzden eski canliligini yitirip tum yesiligini kaybedip olu gibi gozukmeye baslar karanlik kotulukler dunyadan yok edilene kadar veya uzaklastiralana kadar agac bole kalacaktir..

ve buyrun size Lanover Elfs Kapak resmi.

simdi detayli filminide yapiorum 1-2 gun icinde oda bitecektir :) trial sahneleri inanin cok etkileyecektir eminim..

Sosyal ağlarda paylaş

Herkeze selamlar

Ahtepot arkadasimiz uzun suren calismalari sonucu
web sitemiz hizmete girmistir:

http://www.acddv.com/cgi-bin/alpha/html/

Su anda icerik zenginlestirilmeye devam ediliyor, Beilow benimle temasa gec, sana is dusuyor ! :)

Hikaye, screenshotlar, item grafikleri, item listesi calismalarin neticesinde burda yer alicaktir....

Beta testlerine basladigimizda secilen arkadaslar direkt burdan login yapicaktir...

-Cem
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uo'nun içinde değiştirmek için bişeyler ararken bunları buldum ve bunlar daha önce varmıydı bilmiyorum yani uo'da varmı yoksa benmi yükledim bilemedim ama şirin gözüktüler böle bi 6,7 silah daha var..
Not:Ya ben çizim yapcak program bulamadım paint dışında :P biri yardımcı olursa program isimi falan bende çizmeye çalışırım..
Bu arada alis teprik ediyorum çizimler süper..

[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

The_hodja, 26 Ağustos 2005 20:39 tarihinde demiş ki:
Helaaal

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 30 Ağustos 2005 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Sen uonun sphere versionu oynadıın icin bunları göremezn.Bunlar runuo based olanlar yane aos silahları.Ayrıca direkcopy+paste kötü olur 40bin tane laf ederler[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b][b]Frostman, 24 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:

Arkadaslar ben evden server kurdum ama cok dandık oldu.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

aos olduğunu zannetmiyorum çünkü bende aos yüklü değil (aos çıkmadan almıştım cd'yi) onunda cd'si var aslında ondanda bulabilirim bana şekilleri güsel geldi, dediğim gibi 15 tane fln silah bulabildim anca yiyecek bildiğimiz uo yiyecekleri isterseniz aos cd'si bulup onun yiyeceklerini fln gönderebilirim veya herhangi bir oyununkileri bulmaya çalışabilirim yiyecek, giysi fln.. Bana bir de çizim için program önerirmisiniz.. Bişiler yapmayı denerim beceremezsemde program iidir cicidir ilerde lazım olur..[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

The_hodja, 26 Ağustos 2005 20:39 tarihinde demiş ki:
Helaaal

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 30 Ağustos 2005 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben birşey diyecemde helal olsun hoş güzel grafikler 1. sayfadan beri bakıyorum fakat resimlerin çoğu kolpa şu ağaçta çook tanıdık geldi google bi ara gözüme çarptı hatta masaüstünde kullancaktım.Altınada ismini yazmış alis diye.Devam edin fakat yakında sitenin forumlarında oyunun herşeyi çalıntı denirse hiç saşmam

[Bu mesaj DreamChill tarafından 30 Ağustos 2005 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aliş bey önünde saygı ile eğiliyorum o resmi ben yaptım dedin ya önünde nice saygılarla eğiliyorum devam et abi sen.Fakat şunu söyliyeyim bu oyun ciddileşir sonrada resmin kolpa olduğunu anlarlarsa benim gibi o zaman senin suratını merak ederim.[signature][hline]Sahin abimiz bir zamanlar demiş ki :
Zihin acar benim filmler
Gene değerli Sahin abimiz bir zamanlar demiş ki :
Hocalarda da kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir şey olamayacağını tek ihtimal olarak ise bu resmin bir manipulation olduğunu düşünüyorum.

not1: manipulation varolan resimleri değiştirmek üzerine kurulu olan dijital sanat tarzıdır.

not2: manipulation, manipule edilen resmin sahibi aksini belirtmediği sürece suç değildir, credit verilebilir.

not3: örnekler için: http://ankthepot.deviantart.com/gallery/ tamamı manipulation ve hiçbiri policy e aykırı değil.

not4: manipule edilmiş resimlerde kaynak resmi belirtmek kanun değil keyfe ve bulunulan ortama kalmıştır.[signature][hline]ankthepot - undying mage of alaturqua / bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

http://users.cjb.net/lilly-art/
Galeri linki

http://users.cjb.net/lilly-art/deadtreeunderlight.jpg resim linki

Aliş bey aklı sıra çakallık yaptı.Evet pek tanındık bir resim değil vede burdan bilen olmaz diye düşündü fakat çukura bastın üzgünüm.İnsanların emeklerini hiçe sayan bir resim hırsızından başka birşey değil.

[Bu mesaj DreamChill tarafından 31 Ağustos 2005 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen biliyorsun değil mi herşeyi zaten ? Gördün mü onu bu resmi yaparken ha ?! Konuşma hemen öyle biliyormuş gibi.Nerden biliyorsun onun bunun resmini editleyip ben yaptım diye koyan tiplerden olmadığını ? Saçma sapan işlerle uğraşıyoz ya şuraya bak çocuklar yapıyor lan bunu yazık ya[signature][hline]Sahin abimiz bir zamanlar demiş ki :
Zihin acar benim filmler
Gene değerli Sahin abimiz bir zamanlar demiş ki :
Hocalarda da kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...