Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ç.Rizespor-Galatasaray

fenerbahce

Öne çıkan mesajlar

said:
Theo, 20 Kasım 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
Rize gibi ligde zorlu die tabir edilen bir deplasmandan 3-0 gibi net bir skorla ayrildik

Hasan Kabze 90+2 de oyuna girdi 90+3 de gol atti bu nasil bir adamdir =)

hasan gerçekten çok yetenekli ve çok fırsatçı bi oyuncu bizde oynadığı için çok mutluyum bravo hasan kabze...[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 20 Kasım 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
tebrikler galatasaray
sıra geldi fb ye...

ahahah akşam akşam gulecegim yoktu ya...tony guldurdun beni allah da seni guldursun..:D[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theo, 20 Kasım 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
Rize gibi ligde zorlu die tabir edilen bir deplasmandan 3-0 gibi net bir skorla ayrildik

Hasan Kabze 90+2 de oyuna girdi 90+3 de gol atti bu nasil bir adamdir =)

takım 2-0 öndeyken cafercanı mülayimide koy atar , mühim olan takım gerideyken atmak o işin uzmanıda semih şentürk ;)[signature][hline]SéuL Roì
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gigabyte, 20 Kasım 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonik, 20 Kasım 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
neden 2 2 olmasın hadi rizem

bu başka maçlar deilki 90+2 de penaltı versin yada rizeliler eliyle gol atsın dimi ?

Eh maci izlemeden yorum yapip taraftarim diye gecinenlere de hastayim. 2-0 dayken Rize nin penaltisini verseydi hakem(hani o fenerli hakemlerden) o zaman konusurdun demi böle?[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 20 Kasım 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar sırf gıcıklık olsun diye şöyle topicler açmayın.Böle çocukluk yapıcaksanız gidin fbnin falan topiclerini açın,bizim takımımıza karışmayın

eşşeklik bendeki g.saray için topic açıyorum takım kiminse o açsım dime baktım açan yok ben açtım ama o da suç oldu ne diyim tebrikler başarılar[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 21 Kasım 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
Baktın açan yok?Neden dünden açtın topici o zaman?

20 Kasım 2005 18:47topicin açılış tarihi maç bittikten 1,2 gün sonra mı açmamız gerekiyor ben aynı günü açmışım ama yanlış oldu herhalde.....[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...