Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Vestel

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

said:
toggie, 19 Kasım 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
Yenilseniz gayet güzel kullanırdınız canımss...

her maç böyle oluyor. bunu tehlikeye atmazdık o zaman ;)

fener 4 gömlek üstünse 1 gömleği hakemler, 1ini basın, 1ini de iman gücüyle saldıran anadolu takımları giyiyor ve kazandığımız için bunlar konuşulmuyor.

farkın nerde bittiğini de hakemler 2 gömlek giymezse samiyende göreceğiz.[signature][hline]you must believe in spring..
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yanlış anlamayın bunlar olucaktır tabi futbolun içerisinde olan şeyler ben bişey demiyorum. Bazen galatasaray'ın da hakemle kazandıgı olur. Maç anında sinirleniriz. Üzerinden aylar geçer unuturuz. Sonra FB'nin başına gelir tekrar hatırlarız vs. böyle uzar gider. O yüzden hakem vs. tartısması yapmak pek dogru değil. Ama şunu söyleyebilirim. Fenerbahse son oynadıgı macların hiçbirini kolay kazanmadı.
Yine de tebrikler. Haftaya umarım kural ve hakem hatası olmayan dostluk içinde bir maç izleriz.
İmkansız bir dilek ama Allah'tan umut kesilmez lol =)[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız fenerbahçe çok kötu başladı maça tuncyın da golunu bulduktan sonra acaip rahatladılar we daha da irenç oynamaya başladılar.. özellikle ikinci yarıda golu yiyene kdr iyi oynuyorsduk ama golu bulunca son 10 dk ya kdr berbat oynadık ama baktı ki maş gidio asıldı fener ve maçı almasını bildi..:)
tebrikler fenerbahçe..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

gsli bjkli taraftarların da bir suçu yok. "suçu hakeme atma" hadisesinde, kitlesel grupların çok boyutlu düşünemeyeceğini bilen yönetimler başarısızlıkları dışarıya endeksleyerek -rakip takıma duyulan nefreti açığa çıkararak- örtbas ediyor. Taraftarlar da bu harekete alkış tutuyor ve rakipler yerinde sayarken FB alıyor başını gidiyor.

özetle budur.[signature][hline]you must believe in spring..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 19 Kasım 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
gsli bjkli taraftarların da bir suçu yok. "suçu hakeme atma" hadisesinde, kitlesel grupların çok boyutlu düşünemeyeceğini bilen yönetimler başarısızlıkları dışarıya endeksleyerek -rakip takıma duyulan nefreti açığa çıkararak- örtbas ediyor. Taraftarlar da bu harekete alkış tutuyor ve rakipler yerinde sayarken FB alıyor başını gidiyor.

özetle budur.

off siz ne yüce takımmışsınız beaa çok duygulandım
bırakın bu işleri fb nin alıp başını gittiği falan yok kısır türkiye liginin şu anki şartlarında kalburüstü kadrosuyla lider gidior hepsi bu.[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

ii sizde kurun öle kadro sizde sizde bu kısır ligde sampiyon olun olamıosanız sizden yüceyiz demektir[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

Milan maçı için kasmadılar bence fazla. Birde tuncay bütün hafta 2 maçda koştu geldi bide burda koştu gitcek bide milan maçında koşucak.. valla helal olsun tuncaya..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...