Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windowsunuza Vista Görünümü

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

Belki birçok kişi biliyordur ama bilmeyenler için link vereyim dedim:

Vista Inspirat

Bu program sayesinde klasik masaüstünüze vista teması yükleyebiliyorsunuz.Çok şık bir görünümü var.Yukardaki objeck dock da çok kullanışlı.[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

Evet biraz yavaşlatıyor ama ben epeydir kullanıyorum ve ben çok sevdim. Tüm kullandığım öneli klasör ve program kısayollarımı oraya atıp muhteşem iconlarla bezedim. BEN çok sevdim denemelisiniz.[signature][hline]Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sisteme bağlı bence kasıp kasmaması.Ama orta makinalar gayet rahat kullanabilirler heralde..
Bi de şu konfabulator çok güzel bir şey.Onu da bilmeyenler için vereyim www.konfabulator.com[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

bende çekiyorum oldukça kullanıslı bişeye benziyo sanırım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

gayet guzel[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...