Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayvanlar Alemi...

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Sizce en iyi hayvan hangisi?Neden,niçin?
Köpek veya kedimi peki neden sözde sadıklığındanmı hmm bilemiyorum..
Bir ördeğin bile bugün bağlılığını görünce..
Artık ördeklerim bayağı büyüdü verme zamanım geldi tutması ve birazcık bağrışları rahatsız ediyordu çevredekiler seviyordu ama ben düşünüyordum rhatsız edebileceğini..
Bugün gittim kuşadası'nda değirmen diye bir yer var oraya verdim gerçekten iyi bakıyorlar.Neyse kenardan suya bıraktım yüzdüler biraz izledim geri geldiler sonra tekrar attım geldiler yine sanki gitmek istemezmişçesine..
Daha sonra asma köprü vardı oradan attım bizim 2 ördek herzamanki gibi beraber takılarak yavaş yavaş uzaklaştılar..
Neyse bence hayvanlar arasında fazlası ile bağımlı ve sadık olanlar ilk olarak kuşlar diyorum. siz nedersiniz bilmiyorum..
köpek sadık ve bağımlı yada kedi diyenler bilemiyorum ancak bence hiçde değil..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 07 August 2003 04:10 tarihinde demiş ki:
chem senin hdd yi görmek isterdim.
ne ararsan çıkıo[hline]Kezbananım bi ara demiş ki:
Ben kedi beslemekten korkmam. Ama kedilerden korkarım. Sorun istemiyorum Deniz Bey

doğru herşey var...[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya adamın hdd'si img. dolu (:
bence en saygıdeğer hayvan köpek (terrier)..
çünkü nebilim bende şuana kadar birçok hayvan baktım; kedisinden, tavşanına, civcivinden, köpeğüne, kuşuna fln.
ama içlerinden en çok sevdiğim av köpeğim oldu.. kimbilir şimdi kocaman olmuştur. 3-4 sene önce birine vermiştim.
*! gipsy'sine özlem duyar..*

PS: bu arada gipsy köpeğimin ismiydi (:[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

kedi baya karakter sahibi bi hayvan. sıklıkla insanı hayrete düşürüyo.

köpekse sadakat abidesi. harbiden hiçbişey beklemiyo senden. sadece sevgi gösteriyosun ve o da karşılık veriyo. (e beslemezsen olmaz zaten...)

kuşun olayı yok. her hareketini önceden tahmin edebiliyosun. kapıyı pencereyi açık bırakınca uçup gidiyo bi daha da dönmüyo. ancak yiyecek bişi bulamicak da aklına esicek, evin yolunu bulursa döner -belki-. senin oraya bıraktığın hayvanlar ördek diilde köpek olsaydı ben git bak kapına derdim. ama şu ana kadar kilometrelerce yol katedip eve dönen ördek hikayesi duymadım ben. dolayısıyla "sadık" ördeklerini bi daha kolay kolay göremeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

kaç kere kuşum kaçtı benim ya. ama bi tane var 9 yaşında şu an o eskiden çok bağımlıydı dışarı çıksaç kaçmıcak tiptendi. ama şimdi bunadı konuşmuo fln :) uçmuoda öle duruo. sabah ötüp uyandırıo o kadar :P[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

Güvercin zor zanaat diğer hayvanlara göre en azindan kuslara göre ugrasi fazla allah kolaylik versin hele 90 offf yani bizim bi komsuda 25 mi 30 tanemi ne vardi adamin anasi agliyordu yok yemleriydi ilaclariydi sagliklariydi yavrulariydi derken.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten ben fazla ilgilenmiyom
babam ilgileniyo genelde
9 yasından beri adama hastalık olmuş
yani emeklide oldu
güvercinleri olmazsa zor geçiyo onun için günler
onlarla vakit geçiriyo
bende işte bunlardan bi kaç tanesini istanbula gelirken chemicale getircem ama hadi hayırlısı[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
terrier mi hmm çok duygusal değillermi?
ufak bir kızışta bile ağlıyorlar..
ördekler 100lerce km yol kat etmedi tabiki bıraktığım yerde beni görür görmez peşimden geldiler..
benimde bir japonum vardı uzun süre yaşamıştık onlada biz hala unutamam onu :([hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Sosyal ağlarda paylaş

ben evimde örümcek besliyorum... daha doğrusu ben ona serbest dolaşım hakkı veriyorum o da öteki haşeratları yiyor...

bi de evimde bir adet abla bir adet anne be bir adet de baba besliyorum
arada baba evden kaçıyor bir kaç ay dönmüyor ama en sonunda evinin yolunu buluyor[hline]I know that the spades are swords of a soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 09 August 2003 15:30 tarihinde demiş ki:
bi de evimde bir adet abla bir adet anne be bir adet de baba besliyorum
arada baba evden kaçıyor bir kaç ay dönmüyor ama en sonunda evinin yolunu buluyor[hline]I know that the spades are swords of a soldier

ablası hayvanet bahçesi sakinleri tarafından sık sık eziliyo ama ehu[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 09 August 2003 15:33 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 07 August 2003 16:11 tarihinde demiş ki:
Bir tane betam vardı hala unutamam. Çok uzun süre beraber yaşamıştık.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

beta da ne !?[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

balık[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

He civ civ ler koşuşuyo öyle etrafta da

Benim küçükken 2 tane muhabbet kuşum vardı çok severdim
ama muhabbet kuşlarından önceden beri hep de bir robot istemiştim kuşlar da evi kirletiyordu babam dedi gel sana robot aliim kuşarlı verelim ben de kandım :)[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...