Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyper Gm i Hacked[lol]

Gothic

Öne çıkan mesajlar

allah allah
bak gothic ben sadece taklit sandım sende taklit deil clan sahipleri kanka dedin aynı cafeden... bende sordum o clan lider i kim die

ben sana laf falan soktugumu sanmıorum sadece soruorum
çünkü LasombrA bizim clanımız...
O clanında önemli bir memberi olarak da mrk ettim...[signature][hline]
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 19 Kasım 2005 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benimde bildigim kadarı ile liderler bir yerden tanılıyorlar sanırım kafede görüşmüşler ama tanışlıyorlar bizde cyper daki lasombrayız[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

nese ilerde kanıtlarla görüşürüz :)) zaten gm hacklendi adam uheuh koparttı bizi[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

iyice saçmalıyorsunuz gm insan deilmi sizin gibi siz hackleniyorsanız gmde hacklenebilir bu arda bunu yapan büyük ihtimal ile yakın bir arkadasıdır bana kalırsa veya acil olarak internet cafeden girmek zorunda kalmıs olabilir bence abartı büyük bir olay deil ama her gm mutlaka bana kalırsa evinde oynamalı ve en azından bir antivirüsü olmalı nortonu tavsiye ederim gerçekten basarılı
Sosyal ağlarda paylaş

Kenjuro_orc ve Kenjuro_human charları aktif GM ler değillerdi.
Vakti zamanında Cyberda kısa süreliğine görev alan Devil için açılmış GM charlardı.Devil tekrar Diez'de görev aldığında bu charların kapatılacağı söylenmişti Devil'e fakat görünen o ki silinmemişler ve Databaseye giren hackerlar (artık giremiyorlar)
bu kapatılmamış charın şifre ve İD sini almışlardı ve kullanıyorlardı ,dün kü olaylardan sonra bu charlarda silindi ve
şu an itibariyle hackerların server üzerinde bi etkileri kalmadı , tabii ki şu an için diyorum , ilerde ne olur bilinmez...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...