Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mageler için uygun armor, takı ve staff kombinasyonu

ExeLanS_Tr

Öne çıkan mesajlar

şimdi arkadaşlar önce kendi itemlerimi sayayım.
complate +7/hp set
Ron's staff +7
2*mage earring
lycoan pendant
kekuri belt
cristal ring
gold ring
lvl 60 master /flame
şimdi herşey ii güzelde ben hala istediğim performansı alamıyorum tamam görünüşte rezistans ve defans ii ama uygulamada pek umduğum gibi değil.
şimdi diyorumki en uygun kombinasyonu bilenler yazsın lütfen paper için ve INT için ayrı ayrı şimdiden teşekkür ediyorum [signature][hline]ExeLanS_Tr
Arch mage
ARES
EL Morad
TurkishTown

[Bu mesaj ExeLanS_Tr tarafından 19 Kasım 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:D sen üzerine şip (iç anadoluda giyilen parlak düğün kıyafetleri şalvar-dastar etc.) te giysen fistan da giysen istediğin performansı alamzsın exelanscımmm :D[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Irk : Alikus manipipus
Otlak alanı : Ares
Tür: Zıp zıp zıplayan Hop hop hoplayan tavşanımsı kurt
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle elindeki ron staffi at napacan 3 tane dmgli stafi lvlin 60 imish bi ara joeydi galba(joey'in ilk sahibinden bahsediyorum) 69 lvl iken 2 nova acmisti o zaman elinde ron staff vardi ve güzeldi ama ne biliim 60 lvl ron staff :hmm:[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

rons staff i sat yerine elixir +7 al armorin ii rinleri deistir mumkunse 2 x roc yada rolle... rom sux pendant i da EP yada iron necklace ile deistir...earringler WE olsa daha ii ama mage earring de idare eder belt de kekuri belt idare eder ama bulabilirsen glass yada iron cok cok daha ii[signature][hline]o_0

said:
rons staff i sat yerine elixir +7 al armorin ii rinleri deistir mumkunse 2 x roc yada rolle... rom sux pendant i da EP yada iron necklace ile deistir...earringler WE olsa daha ii ama mage earring de idare eder belt de kekuri belt idare eder ama bulabilirsen glass yada iron cok cok daha ii

abi hesap:-o[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rons staff i sat yerine elixir +7 al armorin ii rinleri deistir mumkunse 2 x roc yada rolle... rom sux pendant i da EP yada iron necklace ile deistir...earringler WE olsa daha ii ama mage earring de idare eder belt de kekuri belt idare eder ama bulabilirsen glass yada iron cok cok daha ii

ama acaip para ister o be :([signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...